Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Segítség! Tegnap vettem egy...

Segítség! Tegnap vettem egy új gépet. Mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
Komplett gép. Megvettem tegnap és használtam is kezdtem feljavítgatni játékokat raktam rá. Később lekapcsoltam utána megint később be és játszottam amikor egy kék képernyő bejött hogy egy Hardware -t nem jól csatlakoztattam és még egy csomó mindent amit nem érteni mert csak betűk és számok sorát adta ki. Ujraindítottam mert azt kérte... DE! amikor újraindítottam nemkapcsol be csak folyamatosan másodpercenként újraindul. Noss pénzem már nincs és garancia se volt mert nemadtak hozzá igényelnem kellett volna, csak én ma akartam amint már említettem nincs pénzem vissza nemvihatem ezért pénz hiányában a szerelőhöz sem. Mit tegyek? Értek a gépekhez de ilyen még nemvolt. Folyamatosan újraindul. Ennél jobban már el nem rondhatnám. Segítség!
2010. jún. 11. 18:02
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
Ez! : [link]
2010. jún. 11. 23:16
 22/25 A kérdező kommentje:
Hogyha teljesen áramtalanítanám és kivenném a lapos gombelemet akkor milenne? Menrt én eddíg azthittem hogy ha kiveszem a gombelemet akkor csak az óra visszaáll 00:00 -ra meg a dátum is alapra. Megpróbálhatom (ennél rosszabb már nemlehet)
2010. jún. 12. 20:21
 23/25 A kérdező kommentje:
A hibe meglett oldva!
2010. jún. 13. 00:51
 24/25 anonim ***** válasza:
Mi történt vele? Mi volt a baj, elmondanád, hátha másnak is gondja van vele? És ja, a gombelem fontos, minden ami a számitógépbe van fontos, nem véletlenül van benne.
2010. júl. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:

Clear cmos -t csináltam egy hozzászólós segíttségével (MSN)

Az úgyvan hogy: 1.Gép kikapcsolt állapotban 2.Legyen bedúgva és áram alatt 3.Kíhúzni a tápból a tápkábelt (ezzel áramtalanítani) 4.Elemet kipattintani 5.Ami az elem közelébe van (jumper) gyk.: az a kis pöcök ami az elem mellett van ahol 3 kis "tű" van de csak 2-t tart össze azt átdugni eggyel arrébb gyk.: eggyel lejjebb vagy fejjebb (ahogy nálatok van) tehát 3 tű van és 1 -et nemfed a ("jumper") most az amit nefedett azt kösse össze a középsővel 6.Ha ez megvan 10 - 15 esetleg 30mp vár(sz) és vissza a jumpert alapállásba 7.Vissza az elemet is

8.Bekapsolod és ott bemész bios -ba (delelete) ott F7 Gyk.: best performance settings "Legjobb teljesítmény beállítása" 9.Játsz addíg amíg nem vérzik az orrod vagy nemlessz epilepszia rohamod!!!! :) Remélem segíttettem

2010. júl. 18. 01:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!