Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Segítség! Tegnap vettem egy...

Segítség! Tegnap vettem egy új gépet. Mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
Komplett gép. Megvettem tegnap és használtam is kezdtem feljavítgatni játékokat raktam rá. Később lekapcsoltam utána megint később be és játszottam amikor egy kék képernyő bejött hogy egy Hardware -t nem jól csatlakoztattam és még egy csomó mindent amit nem érteni mert csak betűk és számok sorát adta ki. Ujraindítottam mert azt kérte... DE! amikor újraindítottam nemkapcsol be csak folyamatosan másodpercenként újraindul. Noss pénzem már nincs és garancia se volt mert nemadtak hozzá igényelnem kellett volna, csak én ma akartam amint már említettem nincs pénzem vissza nemvihatem ezért pénz hiányában a szerelőhöz sem. Mit tegyek? Értek a gépekhez de ilyen még nemvolt. Folyamatosan újraindul. Ennél jobban már el nem rondhatnám. Segítség!
2010. jún. 11. 18:02
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
Nemhiszem hogy a proci -val van baj...
2010. jún. 11. 18:09
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs rendesen valmi beszúrva....azt nekerdezd hogy mi.....alaplap nincs megktorve?ramokat probald cserelni vagy csak egyet hagyni,cpu-hutot megnezni hogy rendesen rajta e van....stb
2010. jún. 11. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%

Honnan van a gép? Pontosan milyen hardvereket tartalmaz?

Nézd meg, hogy a ventilátorok forognak-e.

2010. jún. 11. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

1.Minden bevan dugva rendesen hozzá se nyúltam de megvan a leírás és képeket megnéztem meg áttolvastam.

2.Ventillátorok forognak 230W táp van benne. előszőr kihúztam a cd/dvd olvasót hátha nenmbírja a táp.

3.Ramot azt nemnéztem kösz. 1 van benne kihúztam, utána bedugtam.

De! Azért nemgondoltam a ramra mert az sípolna szakaszosan.

2010. jún. 11. 18:18
 5/25 A kérdező kommentje:
Ja! De a legfontosabb nemjó.
2010. jún. 11. 18:19
 6/25 anonim ***** válasza:
100%

"230W táp van benne"

Használtan vetted? 230W-os tápot gépbe utoljára 2003 környékén tettek. Namost azóta simán meghalhatott...

2010. jún. 11. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Vegyetek fel msn re ott a privát e-mailbe lécci. Nembaj ha pontosan nemtudja/tudod hogy mi a baj csak ott jobban megtudjuk osztani a gondolatokat.
2010. jún. 11. 18:24
 8/25 A kérdező kommentje:
Ui: Nem! nem használt gyártási idő 2009.12.02
2010. jún. 11. 18:25
 9/25 A kérdező kommentje:
(év.hó.nap)
2010. jún. 11. 18:26
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

Először is 2009ben 100% hogy nem raktak össze neked gépet 230as táppal, erősen megkérdőjelezném én azt hogy vadiúj gép...És még mindig nem írtad le pontosan milyen alkatrészek vannak benne.


Pontosan mikor indul újra ( ne azt mond hogy másodpercenként) Bios-ig eljut? Postolást elkezdi? Valami hibaüzenetet ad sípolás formájában?


Egyébként a gépnek winchester, optikai meghajtók nélkül is el kell jutnia a Bios-ig legalább, húzd le a vinyót is, én gyanítom hogy a táp nem tud ellátni minden eszközt.

2010. jún. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!