Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Processzor cseréje után nincs...

Sr50 kérdése:

Processzor cseréje után nincs kép. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

A legfissebb BIOS van fent, volt reset is. Az alaplapi VGA ad képet, viszont a normál videókártya semmit se csinál, csak pörög a ventije. Próbáltam telepíteni a driverét, viszont nem ismeri fel.

Tudna valaki segíteni? Vagy csak az újratelepítés hozza rendbe?

Előre is köszi a segítséget.



2018. márc. 8. 15:51
 1/9 anonim ***** válasza:
Tápot adtál a videokártyának?
2018. márc. 8. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Milyen proci milyenre cserélve?
2018. márc. 8. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Tápot nem lehet adni neki, mert nincs csatija.

Régi processzoromat tettem vissza (i3-2120)egy asus h61m-be.

2018. márc. 8. 16:44
 4/9 anonim ***** válasza:
Igazság szerint ha telepíted az oprendszert az az aktuális hardver-összetevőkhöz konfigurálódik. Lehetséges hogy csak egy újratelepítés a megoldás, de én megpróbálkoznék egy rendszer-javítással előtte.
2018. márc. 8. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Visszaállítottam a rendszert, de nincs változás. Mostmár csak az újratelepítés maradt.
2018. márc. 8. 18:10
 6/9 MGéza ***** válasza:
Véletlenül nincs letiltva a pci-e a BIOS-ban? Ha nem ismeri fel, akkor valami ne jó van, vagy hibás, vagy nem kap tápellátást, alaplapi slot is lehet hibás, ezt így nem lehet megmondani.
2018. márc. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ez egy 7 éves konfigom, amibe kb 2 hónapig volt másik processzor. Most, hogy visszakerült a régim, azóta nem működik. Biosban átállítottam, de vissza is rakja auto-ra mindig.
2018. márc. 8. 20:18
 8/9 bl10 ***** válasza:
Véletlenül nincs valami hdmi-dvi átalakítód?
2018. márc. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Gigabyte GT 630-as videókártyám van, amin DVI csatlakozón használom a monitort, és HDMI kábelen megy a TV-re. Most mióta egyik helyen se ad képet, át lett rakva a DVI kábel az alaplapra, de a tv-n hagytam a HDMI-t, hátha összejön valami. De még mindig semmi, csak az alaplapi megy, amikor pedig próbálnék illesztőprogramot feltenni, akkor hibaüzenetet ír, hogy nem lehet telepíteni.
2018. márc. 10. 10:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!