Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Működik a processzor 2-3lábbal...

Működik a processzor 2-3lábbal is?

Figyelt kérdés
csak kíváncsiságból kérdezem hogyha mondjuk én be szerelnék egy processzort és a hűtőnek csak 2-3 lába rajta a processzoron akkor elindulna és le állna gép?
2018. márc. 7. 18:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Elindulna, felmelegedne pillanatok alatt az elégtelen hűtés miatt, és leállna.
2018. márc. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
renden értem előző gépemmel így voltam aztán rá patintottam mind a 4 et és úgy már jó volt
2018. márc. 7. 18:50
 3/6 A kérdező kommentje:
most az egyik barátomnak van ilyen problémája azért kédreztem
2018. márc. 7. 18:50
 4/6 anonim ***** válasza:

Gyorskotozovel szoritsa ra.

Nekem is az tartja a hutot a ryzenemen mert nincs AM4 foglalata,teszi a dolgat tokeletesen

2018. márc. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mikor eltört az egyik csavar, megpróbáltam 3 pontos lefogatással. Az eredmény az lett, hogy maximum netezni tudtam, másképp túlmelegedett a processzor, és le is kapcsolt a gép.
2018. márc. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem működne, mert hamar túlmelegedne terhelés alatt. Viszont ha valamilyen módon lefogatod a hűtőt akkor már jó. A paszta sem viccnek lett kitalálva, pontosan azért van ott, mert a két fémlap (a CPU és a hűtő alja) nme tökéletesen illeszkedik, ezért a réseket ki kell, hogy töltse vmilyen hővezető anyag. Szóval ilyen mikrorések is okozhatnak gondot, nem hogy a rosszul illeszkedő hűtő.
2018. márc. 8. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!