Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » HP LaserJet nyomtató karbantar...

HP LaserJet nyomtató karbantartást igényel többi lent (? )

Figyelt kérdés

Kaptam egy HP LaserJet Pro M12w nyomtatót

Gond nélkül telepítettem a számítógépemre és a laptopomra is, kábelesen és wi-fivel is működik probléma nélkül

de a HP Smart applikációval nem működött az apple ketyeréimen illetve az AirPrint sem látta gondoltam biztos ezeket nem támogatja, androidos telefonra leszedtem a HP ePrintet (mert azt zseniálisan AppStore-ból leszedték tök tudja miért) és az nyomtatásnál panaszkodik nekem hogy Oops! Your printer needs maintenance!

mondjuk ettől függetlenül telefonról is kinyomtatja amit akarok csak nyugtalanít, főleg hogy ha számítógépről rácsatlakozok a nyomtatóra és megnézem a beállításait ott is valami ilyesmit ír hogy karbantartás.igényelt vagy mit



2018. febr. 13. 23:06
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

nem "kattant" be semmi, legalábbis day 1 óta írja a maintenance szöveget ha HP ePrinten keresztül nyomtatok (amit nem szoktam igazán) egyébként tökéletesen működik még mindig

a számoknál meg szerintem egy eggyel több 0-ást írtál, már csak azért sem reális a 200.000 mert 25ezer forintért veszek egy új ugyanilyen nyomtatót

2018. márc. 21. 22:47
 12/17 anonim ***** válasza:
84%

Oldalszámra megy.

Ha mondjuk 100.000 oldal a szerviz intervallum, 90.000-nél kezdi jelezni. 100-nál megáll.

2018. ápr. 5. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 acelsziv ***** válasza:
100%
12 ez firmware függő. Ha Long Life fw van rajta akkor nem áll meg.
2018. ápr. 5. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
szerintem csak az applikációval van valami, HP termékek általában megbízhatóak és jól működnek, nagy ritkán van csak velük probléma
2018. máj. 14. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Miért emeled folyton ki?
2018. jún. 24. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
ha karbantartást igényel de működik rendesen, akkor inkább az applikációval lehet valami baja
2018. júl. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
ja hoppá most látom csak hogy ez egy 5 hónapos kérdés
2018. júl. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!