Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Tanuláshoz nyomtató, milyet?

Tanuláshoz nyomtató, milyet?

Figyelt kérdés
Eddig mindent füzetbe jegyzeteltem ,de az a dogákhoz valahogy mindig kevés volt.Kicsit utána nézve külön füzetbe többet írtam viszont akkor időm nem maradt semmire.Gépen szeretném ezt megoldani majd kinyomtatni .Mindenféleképpen lézeres nyomtatót szeretnék venni.Esetleg tudnátok ajánálani akár használt akár újat max 20.000 ft ért ?

2018. febr. 10. 15:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Én ezt venném: Brother HL-L2300D

Olcsó is bele az utángyártott anyag.

2018. febr. 10. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem ez van:

[link]

Igaz, hogy én használtan vettem 2500 ft-ért.

Ez újonan is belefér a 20000-be. Egy 1000 oldalas toner 1981 ft bele:

[link]

A dobegységet is külön lehet bele venni (10000 oldalas):

[link]


Egyébként az #1-es által ajánlott is nagyon jó, ha van még plusz 6-7 ezer ft-od.

2018. febr. 10. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Annyit még hozzátennék, hogy ha használtat nézel, arra ügyelj, hogy driver a win 10-ig legyen hozzá.

A legtöbb használt nyomtatót azért adják el, mert Xp-ig, de max a Vistáig van hozzá driver. Ne hogy belefuss egy olyanba, amit nem tudsz 10-esen használni.

Ajánlott a vásárlás előtt a gyártó honlapján utánanézni, hogy az adott típushoz melyik oprendszerig van támogatás.

A Brotherek használtan is jók de nem nagyon van használt eladó,(az elmúlt fél évben a jófogáson 4 db-ot hirdettek, abból 2-t én vettem meg) de az előbbi megállapításom ezekre is igaz.

2018. febr. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 P.O.C. ***** válasza:
Használtnál az sem mindegy mennyit nyomtattak vele. A legtöbb ha folyamatosan nyomod a gombját, tesztoldalt nyomtat. "Total page count" vagy hasonló néven kiírja mennyire kapta eddig az ívet. Ha ez 5-6 ezer oldal felett van már nem igazán éri megvenni. A beégető egységek általában 10 ezer bírnak ki.
2018. febr. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!