Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Asus gtx 1050 2gb dual elférne...

Asus gtx 1050 2gb dual elférne egy ilyen helyen?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem h a kábelek miatt csak 17-18cm hely van a videokártyának és a kábelek miatt nincs elég amik az alaplapba vannak kötve akkor be lehet préselni még valahogy?:D Csak mert nem akarok gt 1030-at venni mert az pubg-hez elég gyenge lenne. Jah és a kártya am 21.2cm

2018. febr. 4. 19:57
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem érem igazán a kérdést. Hogy akarsz 18 centis helyre bepréselni egy 21 cm-es kártyát? Most vagy nem annyi helyed van amennyit írsz, vagy nem fog bemenni. Mert a kártya nem lesz kisebb, bámennyire akarod.

Nekem 1050ti-m van, elég szép méret, midi Towerben pont elfér, de a winyót át kellett pakolnom.

Ha meg kevesebb helyed van, akkor én valami újabbat vennék, 1ö6ö-at vagy 1080-at itx-be valót, az elég kicsi viszont legalább drága.

2018. febr. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Elég nagy baj ha nem érted a kérdést. Azt volt a kérdés lényege h a kábeleknek lesz-e nagy baja ha nyomni fogja a videokártya. És ha lenne 100-200k-m videokártyára akkor elhiheted h nem azzal lenne a bajom h elfér-e.
2018. febr. 4. 20:14
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

"Elég nagy baj ha nem érted a kérdést. "


A kérdést értelmetlenül tetted fel. 18 centiméterre befér-e 21, ezt kérdezted.


Ha meg a kébeleket arrébb tuszkolod, akkor nem 17 centire paszírozod be, hanem megcsinálod a 21 centi helyet neki, de biztos én vagyok a hülye.


Egyébként meg senki nem fogja tudni megmondani neked látatlanban, hogy mennyit tuszkolhatsz odább, úgy hogy mondjuk még ne vágd haza a csatlakozókat vagy valami.

2018. febr. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szóval ha nagy a kártya, akkor inkább egy kisebb kártyát vennél és nem egy nagyobb házat? Értem.
2018. febr. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
kártyára akarok pénzt kiadni nem gépházra, érted?:D nem az volt a kérdés h válasszatok nekem videokártya mellé gépházat. Tiszta gyk emberek hozzátok a szintet.
2018. febr. 4. 21:09
 6/8 anonim ***** válasza:
59%
Gépház aprópénz. Nem veszel 1 hétig energiaitalt öcsi aztán megvan az ára.
2018. febr. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"Tiszta gyk emberek hozzátok a szintet."


Te is. Felteszel egy értelmetlen kérdést.

Aztán sértődötten hisztizel elkényeztetett kisfiú módjára, meg leszólod aki megoldást próbál találni a kérdésedre.


Egyébként egy szakértő sem fog tudni választ adni úgy hogy nem ismeri a gépházat, a kábelezést meg hasonlókat.


Minimum egy-két kép kellene, amin látszik a beépítési szitu.


Az elején még kinéztem belőled, hogy csak rosszul fogalmaztad a kérdést, és nem akarsz 17 centire 21-et berakni. Tévedtem, sajnálom.

2018. febr. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"Szóval ha nagy a kártya, akkor inkább egy kisebb kártyát vennél és nem egy nagyobb házat? Értem."


Csak azt hiszed hogy érted mert leegyszerűsíted a kérdést.

Mivel vettem egy 4gb-ost a fent nevezett kártyából, és nem hozza azt a szintet amit kb. vártam akár vehettem volna 80 euróval olcsóbban egy radeon RX 550-et vagy 560-at, nem nagyon lett volna rosszabb, de fele akkora. Vagy úgyis fejleszteném tovább.


Persze ha az a cél hogy "ócsón" megoldjam akkor vennék nagyobb házat oszt jól van az, bár akkor meg eleve nem vennék nagyobb teljesítményű gépet.


Egyébként meg a kábeleket hogy mennyire lehet odébbtuszkolni, azt lehet érezni, nem itt lesz megválaszolva látatlanba. Aki meg nem érzi, és megöli a csatlakozókat, jobb ha elviszi szakemberhez.

2018. febr. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!