Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem lehet a webkamerát...

Miért nem lehet a webkamerát egy időben két helyen használni? (streamben és videófelvevővel)

Figyelt kérdés

Az a gond, hogy nem tudom egy időben a kettőt használni. Ha a videófelvevő programban elindítom a webkamerát, akkor a streames weboldalon nem jelenik meg a webkamera képe, csak keresi, viszont ha kikapcsolom a videófelvevő programot, akkor működik a streamben. Valahogy meg lehet ezt oldani, hogy ne legyen ilyen problémám?

Pontosítok, a videófelvevő program az OBS (Open Broadcaster Software)- nem ezen keresztül streamelek, ezzel csak rögzítem a webcamerás felvételt, a streamelés az pedig egy webkamerán keresztüli darts játékban van, ahol csak a webkamerám van összekapcsolva az oldallal.


Remélem érthető mit szeretnék :D előre is köszönöm a válazokat :)



2018. jan. 3. 13:42
 1/3 anonim ***** válasza:

foglalt a hardver azért nem tudod, egyszerre csak az egyik tudja használni, vezérelni.

Linuxon hardver monitorozással megoldható, azaz egyik vezérli, a másik csak eszköz jelét látja, fogadja...

2018. jan. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
értem .. köszönöm szépen a választ :) esetleg valahogy nem lehet megoldani ezt windowsban?
2018. jan. 3. 16:25
 3/3 anonim ***** válasza:

Írsz hozzá hardver vezérlőt amivel folyamatosan letudja kérni több eszköz is a képet. :-D

Vagy egy olyan programot keresel ami a kamera képet sokszorozza virtuális eszközökre.

2018. jan. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!