Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen videókártyát érdemes...

Milyen videókártyát érdemes venni?

Figyelt kérdés
Éppen egy asztali gép összerakását tervezem és eléggé döntésképtelen vagyok videókártya téren. Főleg játékra építem a pc-t. A kérdés az lenne, hogy érdemes még régebbi káryákat venni ? Gondolok itt gtx 780 ti-re. Vagy inkább 10-es szériába gondolkodjak ? 60.000 ft a felső határ, amit erre tudok szánni. Írhattok terjedelmesebb válaszokat is, szivesen tudok meg többet a témában. Előre is köszönöm a válaszokat.

2018. jan. 22. 07:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha nem zavar a fogyasztása, meg a tápod is elbírja, meg lehet venni.

10-es szériában 1050Ti-t kapod meg ennyiért, ami azért gyengébb, bár garit is adnak rá, ami nem utolsó szempont, illetve töredékét fogyasztja.


Aztán ezzel ki is fújt, hardveraprón nem láttam mást az ársávban. Esetleg kiírhatod, hogy GTX 970-et vennél, aztán hátha.

2018. jan. 22. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Jelenleg lehetetlen videokártyát venni. Annyira elszálltak az új alkatrészek árai, ráadásul GTX 1050-en kívül, normális kártyát nem is lehet kapni. Pont e miatt a használatpiacon is brutális árakat látni.

Egyedül a 2012-2013 körüli videokártyák árai mondhatóak normálisnak, pl. HD7850, GTX 660, GTX 760 esetleg GTX 770, ami elég jó áron (20 ezer ft körül) kapható.

Szerintem várjál míg rendeződnek a viszonyok

2018. jan. 22. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem vennék régi kártyát,1060 3gb-ost lehet találni garival 70ért is,ez alá nem mennék és akkor full hd-be tolhatsz mindent.
2018. jan. 22. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!