Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi a különbség a DELOCK és...

Mi a különbség a DELOCK és GEMBIRD DVI-D to VGA átalakító között?

Figyelt kérdés

Vásárolni szeretnék egy DVI-D - VGA átalakítót és egy weboldalon kettőt találtam, a DELOCK 6000Ft, a GEMBIRD 2200Ft. Mi a különbség a kettő között, mivel tud az egyik kevesebbet?

A válaszokat előre is köszönöm!

A két adapter:

DELOCK: [link]

GEMBIRD: [link]



2018. jan. 18. 22:55
 1/3 anonim ***** válasza:

A delock biztosan aktív, mert egy Lontium LT8511 DA konverter chip van benne [link] 3. kép


A Gembird-ről viszont semmit nem találtam. Az árkülönbséget azonban nem tartom véletlennek.


Én a helyedben elengedném az analóg csastlakozós monitort és továbblépnék egy korszerűbb eszköz felé. (Ha már a videokártyádat olyanra cserélted)

2018. jan. 19. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Könnyen lehet, hogy szó szerint semmi, a feliraton kívül. De lehet hogy az olcsóbbnak híg a leve. Pont azt veszed meg a Delock esetében, hogy számíthatsz rá, hogy egy jól működő eszközt kapsz, a másikról meg semmit nem tudsz.
2018. jan. 19. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Tegnap este utána kerestem egy webáruházban a Gembird-nek és volt ott egy olyan komment, hogy sötétít a képen, illetve "szellemes" lett.

Szóval majd bemegyek egy üzletbe és ott érdeklődök ezekről, hogy hogy is működnek,, jó-e, stb..

Monitort egyelőre nem nagyon akarok venni, most így gépvásárlás után. (Illetve analóg, de attól függetlenül mai darab a monitor. :/ )

2018. jan. 19. 10:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!