Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen számítógép házat vennétek?

Milyen számítógép házat vennétek?

Figyelt kérdés

Ha most vennétek, milyet választanátok?

nekem olyan kellene ami nem túl nagy, micro-atx,jó legyen a hűtése,ne kínai gagyi legyen az összeszerelés,plexi oldal,és ha lehet akkor téglalap alakú legyen,tehát ne ívelt legyen az eleje,mint a legtöbbnek



2017. dec. 2. 08:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem is kb ilyenek voltak az igényeim, és szempont volt hogy minél halkabb legyen, így lett egy Fractal Desigc mini c a befutó. Nem mondható olcsónak de megérte.
2017. dec. 2. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

Régen enis vettem egy nem rosszat, plexis fekete hatalmas (egy tisis elfér benne..), de rájöttem h a legolcsóbb is ua anyira jo

Hisz kb csak te látod h mien..

És ha melegszik akk úgyis leszeded oldalát max havonta portalanitasz, amúgy (gépház oldalát ha nem szeded le) meg kb 2 havonta kell..

2017. dec. 2. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2 de persze a te döntésed
2017. dec. 2. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Vagy veszel normalis hazat es ventilatort bele, porszurot (akar harisnyat) teszel a beffujo ventikhez, oldalat ha leveszed csak art mert megszunik a legaramlas, es 2 evente portalanitod. Szerintem nem nagyon neztel utana mit hogyan kell hasznalni, elozo valaszolo.
2017. dec. 2. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Plexi oldalas házat én tuti nem vennék, karcolódik és nem valami szép egy idő után, akkor már inkább üveg.

Phanteks P400, ha mégis plasztik oldalas kell akkor S340 vagy H440.

2017. dec. 2. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
plexi,üveg,rács..ilyenem még nem voltak,csak a hagyományos ház, porszűrő úgy tudom az újabbaknál már van,ilyen mágneses szerű,olyanra gondoltam,hogy hátra egy 12 cm-es előre pedig 2db 12-cm,es mondjuk cooler masterre gondoltam,meg persze a processzorra raknék,a gyári helyett egy cooler master tx3 evo-t és szerintem így jól átmozgatná a levegőt ..., amiket küldtetek,igen ilyenekre gondoltam,szép letisztultak, köszönöm a válaszokat
2017. dec. 2. 12:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!