Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » UHD tévét vennék a Gépem...

UHD tévét vennék a Gépem mellé, részben filmezni, részben játékra. Mit ajánlotok erre 200 ezerig?

Figyelt kérdés

Gépem mellé vennék a héten egy kb 120-140 centis 4K tévét.

filmezésre (4K) venném, és egyes játékokat, mint pl Fifa 18-at tolnák rajta.


A gépben egy 1080 TI fut, úgyhogy grafikailag nincs gond.

Sok helyen olvasok jót, és rosszat a jelenlegi UHD készülékekről.

Tudtok egy megbízható készüléket max 200 000-ért?

elvárás: UHD, HDR, wifi, minimum 120 centi, alacsony imput lag vagy GAME mód


Amiket kinéztem eddig:

- Samsung UE50MU6102

- Sony KD49XE7005

- LG 55UJ6307


Vagy ha ezek nem jók,m akkor ilyen áron valami.


Előre is köszönöm :)



2017. nov. 6. 11:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem sj810v van, elotte fhd volt. 15 centiig tenyleg latszik a kulonbseg, de messzebrol meg nem mondod, hogy 4k. Meg a ps4 pro sem latvanyosan szebb. Amire viszont figyelj, hogy a legtobb tv 60 hz, ami a jatekokhoz keves.
2017. nov. 6. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
[link] - Tessék, ez szerintem neked nagyon is megfelelne. Bár 109cm-es a képátlója, de saját tapasztalat alapján mondom, hogy géphez még ez is sok. Jó, igazából hozzá lehet szokni, csak nekem sok. [link] - itt van minden amit tudni kell róla. Amiért elképesztőnek tartom ezt a tévét az az ambilight funkció. Hihetetlen mennyire meg tudja dobni a gaming élményt. Bátyámnak van amúgy ilyenje és Xbox One S-hez használja, Forza 3-al játszik leggyakrabban. Van benne HDR, android rendszer fut rajta, quad core proci van benne stb... Nézz rá.
2017. nov. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Mivel pont mindenhol 0% THM akció van, így egyel magasabb kategórára tettem, és a választás végül egy Sony Bravia KD-55XE9005-ra esett. Nagyon sok teszt alapján árkategórájába legjobb.


Aki akar venni komolyabb vagy épp olcsóbb 4K tévét, annak tudom ezt a cikket ajánlnai, ahol 28 UHD lett tesztelve. Kitérnek fényerőre, kontrasztra, RGB skálára, felhősödésre, input lag-ra stb.


[link]

2017. nov. 9. 15:47
 4/4 anonim ***** válasza:
Ahha, nem apróztad el a dolgot :D Egyébként elég jó ez a sony tényleg.
2017. nov. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!