Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » N-es wifi routerrel működk a...

N-es wifi routerrel működk a net G-s vevővel, vagy annak is feltétlenül N-esnak kell lennie?

Figyelt kérdés
2010. máj. 30. 22:33
 1/3 anonim ***** válasza:

igen, működik. oda-vissza kompatibilis


az N szabvány csak a hatótávra vonatkozik B,G,N így van sorban

2010. máj. 31. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Közben megnéztem én is a router leírásást és támogatja a G szabványt is.

Egyébként ebben biztos vagy, hogy csak hatóvávolságban van különbség? Mert nekem az rémlik, hogy sebességben is. A G-s pl 54Mbit/s-os, az N Talán 108, vagy mégtöbb. Ezt most nem tudom pontosan.

Sőt, rákerestem, ez a táblázat is ezt mutatja: [link]

2010. máj. 31. 12:50
 3/3 anonim ***** válasza:
előző vagyok, beállíás kérdése, mert pl én az N es routerem 300MB/s es Wifin keresztül a kapcsolat és 1 GB/es vezetéken, és ha alap beállításokat használok akkor N-es funkcióban 65 Mb/s-el üzemelt a laptoppal, kicsit beállítotam és 150MB/s-re állítottam. De igen a G-s csak olyan picike. Amugy a hatótáv azon is múlik, hogy 2,4 GHz-es vagy 5GHz-es. Amugy nincsmit, ugyis unatkozok itt az isiben:D
2010. máj. 31. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!