Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nincs hang a gépen...

Miért nincs hang a gépen Windows telepítés óta?

Figyelt kérdés
újra kellett húznom a gépet és azóta nincs hang a gépen, a hangdriverben van a hiba az fix de alaplapi hangkártyám van így nem tudom a típusát a kép szerint windigo de nem találok sehol se illesztőt hozzá. Tudna valaki segíteni ebben a kérdésben? Mert már falnak megyek tőle.
2010. máj. 30. 20:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Most leoltalak. Ha nem értesz hozzá akkor mi a fenének rakod újra a gépet és kérdezel itt, hogy miért nem jó? A probléma tényleg a driverrel lesz. Ha az alaplapod tipusát tudod akkor google segítségével tudsz hozzá megfelelő illesztőprogramot keresni. Azt utána telepíted, újraindítod és elvileg működnie kell. Meg esetleg egy codec pack sem ártana ha még nincs.
2010. máj. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az alaplaphoz mellékelt CD-n levő driverek között van az audió is.
2010. máj. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem biztos, az én régi gépemhez sem volt.. Meg előfordulhat hogy nincsenek meg a mellékelt cd-k (első)
2010. máj. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Azért báttya mert én holnap megyek vissza suliba és egész héten itt maradna anyum net nélkül az meg nem lenne jó. amúgy régen már megcsináltam ezt de már nem vágom mit tettem akkor. az alaplapi cd-m az sajna nincs már meg minden átnéztem már. valszleg ez is megoldódik idővel de szokás mondani ha nem tudsz valamit akkor kérdezz ezért dobtam fel ide ezt a kérdést hogy megspóroljak 5-6 óra szarakodást magamnak. amúgy köszi az eddigi tippeket:)
2010. máj. 30. 20:56
 5/7 anonim ***** válasza:

[link]


vagy


[link]

2010. máj. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
elég csak az alaplap driver. integraltaknal nem biztos, h van kulon hangkarihoz is driver.
2010. máj. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
na csak megoldódott a gond, felraktam a windows sp 3at és onnan már rájött a gép is:D nagyon szépen köszönöm mindenkinek a segítséget itt szopok a gép előtt vagy 3óta:S de mostmár minden klassz:)
2010. máj. 30. 21:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!