Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi a teendő ha a Windows XP...

Mi a teendő ha a Windows XP újratelepítésekor megcsinálja a formázást és a fájlok másolását és az ezt követő újrainduláskor nem tudja betölteni az xp-t? (mert ugye a telepítés többi részét már abban végezné el)

Figyelt kérdés
A windows az jó, már volt telepítve és akkor minden gond nélkül végig ment és fel is tette a op. rendszert. Valamilyen hardver baj lehet?
2010. dec. 24. 23:39
 1/7 anonim ***** válasza:

Meddig tölt be? Ír ki valamit? Kapsz kék képernyőt? Ha igen, azon mi van?

Enélkül csak tippelni tudok, hogy hardver, és valószínűleg merevlemez vagy videokártya, vagy alaplap, vagy bármi más, ami szóba jöhet.

2010. dec. 25. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2010. dec. 25. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Miután az XP telepítő formáz és felmásol mindent, olyankor újraindul (amivel nincs baj, hiszen ezt kell tennie). Ekkor kiírja azokat a dolgokat, amiket a "windows logó" megjelenése előtt szokott minden gép, mikor bekapcsolják. De annál a pontnál, ahol a windows betöltődne automaitukan ismét újraindul, tehát nemhogy a windows nem indul, de még a logó sem jelenik meg! Mivel a telepítés további részét már a "windows-ban" teszi/tenné így lemez nélkül hiába is próbálom indítani a gépet, hisz lényegében nincs befejezve a telepítés. Próbáltam más videókártyával, táppal, RAM-mal stb. de minden esetben ezt tette. Sőt, sokszor a telepítéskor rögtön az elején a "Kernel..." résznél a telepítés leáll. Most végre sikerült eljutni a fentebb említett pontig, de sokat nem értem vele. Nem tudom mi lehet a baj :S


Bocs a hosszú kommentért! Köszi a segítséget!

2010. dec. 25. 01:42
 4/7 anonim ***** válasza:

A biosba kapcsold ki a gyorsitotározást és a virus figyelést


a ramok sebességét meg ragd normál vagy automatikus modba

2010. dec. 25. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ezt nálam akkor csinálta amikor nem particionáltam a vinyot
2010. dec. 25. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 lambo96 ***** válasza:

Nekem egyszer pont ez a problémám volt.

Bedugtam a telefont véletlen úgy indítottam újra a gépem hogy bedugva maradt és arról akart betölteni a gép.

Csináltam egy BIOS resetet aztán beállítottam miről töltsön be a gép és jó lett

Próbáld ki hátha sikerül

2010. dec. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én nem akartam XP-t telepiteni, de benne felejtettem egy zenei CD-t, úgy kapcsoltam ki. Amit az másnap művelt! Teljesen megőrült tőle, arról akart bootolni.
2010. dec. 25. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!