Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Bekapcsol a gépem, világít a...

Bekapcsol a gépem, világít a power led, de a hdd led fel sem villan. Valaki tud rá megoldást?

Figyelt kérdés
Képet nem ad, biost nem hozza be. Csak ram, az alap dolgok vannak benne, se pci videókártya, és semmi ilyesmi, próbáltam úgy inditani, hogy csak 1 ram van benne, de ugyanm azt a problémát tapasztaltam. Bios elemet is ki szedtem, de nem segített.

2017. szept. 30. 13:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Marha jó, hogy te is kifelejtetted a géped paramétereit.
2017. szept. 30. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Semmivel nem lennél előrébb, ha tudnád, mivel bármely konfigurációval megtörténhet.
2017. okt. 6. 18:22
 3/5 anonim ***** válasza:
Dehogynem. Tápegység pl. a legfontosabb. Alaplap típusa, támogatja e az adott memóriát stb... Alap dolgok amelyeket pc hiba kérdésnél illik megadni. Azonkívűl nem írtad le, hogy a ház ventik ill. a procihűtő venti felpörög e? Megnézted e a hdd kábelét, rendesen illeszkedik? Egyáltalán nem ad semmilyen hangot a hdd? Tápkábel jól illeszkedik rajta?
2017. okt. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Amúgy több mint valószínű, hogy nem hdd hiba. Ezért kell minél több infót megadni, hogy némi kiindulási pont legyen, ha már segítséget kérsz.
2017. okt. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Egy HP gépről van szó, többet nem tudok róla. De ez előtt 2 évig semmi baja nem volt, de most, hogy kollégista lettem, így heti egyszer tudtam volna használni, de egyik hétvégén már nem kapcsolt be.
2017. okt. 30. 09:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!