Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » CORSAIR 450W VS450 80plus...

CORSAIR 450W VS450 80plus 12cm box ATX tápegységről vélemények?

Figyelt kérdés

Olvasom azt is, hogy megbízható, de azt is, hogy gagyi. Tudtok valamilyen hivatalos minősítést linkelni?

Köszi a válaszokat


2017. szept. 26. 16:22
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Én csak a tapasztalatom írtam le, Te tesztek alapján kötöd az ebet a karóhoz. Egy Corsair tápról beszélünk, nem egy Approx, Codegen, stb. ipari hulladékról. Ha 8 évig használtál Codegent, megértem az aggodalmaid, én is nézegetném a teszteket.
2017. szept. 28. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Köszi a jó híreket is, ugyanis nekem ez van, amit a kérdésbe írtam
2017. okt. 2. 12:07
 13/13 anonim ***** válasza:

"Én csak a tapasztalatom írtam le, Te tesztek alapján kötöd az ebet a karóhoz. Egy Corsair tápról beszélünk, nem egy Approx, Codegen, stb. ipari hulladékról. "

Egy hiba van is benne, egy tápot Brand-től függetlenül kell megnézni hogy jó-e vagy sem, ha jövőhéten a Codegen kiad egy Vengeance-hoz hasonló ár/érték bajnokot akkor azt fogom ajánlani...

Sokan ilyen alapon veszik az Elite Power-t és az iArena-t is, nem véletlenül nem ajánlottak azok sem.

Ezek a tápok egyszerűen kiszámíthatatlanok, lehet elmegy 10 évig, de lehet hogy 1 hét alatt viszi magával az egész gépet.

Ezért nem éri meg vele kockáztatni.

2017. okt. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!