Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » P5KE-Wifis alaplapomba E8400...

P5KE-Wifis alaplapomba E8400 van jelenleg. Mit érdemes vennem hozzá?

Figyelt kérdés

Az ebyte oldalán fellelhető processzorok közül honnan tudom hogy melyiket támogatja? Ami S775-ös, az mind kompatibilis?

[link]


2017. szept. 18. 12:07
 1/7 anonim ***** válasza:

[link]


A bios verzió is oda van írva a CPu mögé

2017. szept. 18. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Ezt az oldalt böngésztem pont. Köszönöm.

Bőség zavara... Bár az újabb általában jobb. Ár/érték arányban 20e ig melyik lenne egy jobb választás?

2017. szept. 18. 12:14
 3/7 anonim ***** válasza:
Szívesen. Anno én quad core-ra "fejlesztettem" E6600-ról, vettem olcsón egy q6600-át, és egy tüske leragasztással feszemelés nélkül 3GHz-re tornásztam fel 2,4-ről. De nagy csodát ne várj tőlük.
2017. szept. 18. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Elnézegettem, idejét múlt már ez a lap. 4-8 magban érdemes gondolkozni, DDR3-as RAM-okkal, SSD-vel...
2017. szept. 18. 12:28
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát igen, a játékok kényszerítik az embert. Én mondjuk meg vagyok elégedve az i3-7100-zal is, szépen muzsikál 2400-as DDR4-gyel és SSD-vel, de azért egy i5-ös dukál manapság (nyilván nem az első generációsok:D)
2017. szept. 18. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Le vagyok maradva. Még a DDR3-as korszakot élem. Elég sokat bele lehet locsolni az biztos.

Játszani nem játszom (már), így 25 évesen nagyon gondolkozok, hogy Linux lesz a vége. De abból is melyiket...

Az egyszerűbb, de lényegre törő platformokat jobban preferálom.

Legutóbb 2 éve láttam linuxot, akkor is egy adó-vevő (repeater) működése közben. Kicsit elkanyarodok a témától, de sebaj :)

A lényege az volt, hogy az rádió hangszórója rá volt kötve a Line-in bemenetre. Ekkor, ha a zajzár kinyitott (nagyobb volt a jelszint, mint egy beállított érték) akkor a Linuxon futó program rögzíteni kezdte a vételt. Miután a rádiós befejezte a forgalmazást, utána a program visszajátszotta. Az alaplap hang kimenete össze volt kötve a rádió mikrofonjával. A jelszintek megfelelően be lettek állítva, nem volt túlvezérlés. PMR sávra (446Mhz)-re készült egy papagájátjátszó.

Ide tökéletes volt a Linux ubuntu, megbízható, stabil rendszer.

2017. szept. 18. 13:02
 7/7 anonim ***** válasza:
Na ja. Ha az ember nem játszik, felesleges százezreket költeni egy gamer PC-re. Én is leszoktam a játékról anno, de úgy látszik 40 felett ez visszajött:)
2017. szept. 18. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!