Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Netezős/filmnézős/játék gép...

Netezős/filmnézős/játék gép 100. 000ft alatt?

Figyelt kérdés
Szüleimet akarom meglepni egy géppel mert még mindig azt használják amit 2005ben kaptak. Filmezésre meg netezésre kell meg a húgom szokott játszani rajta. Proci nem kell mert a régi gépemből megmaradt egy Ryzen 5 1400. GPU-nak egy GT 1030at gondoltam ami majdnem egy 750 szintjén van. A többi mi legyen? Jó lenne egy SSD meg HDD is.
2017. aug. 7. 08:42
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Kis megjegyzés, de amúgy tök jó gép:

Beáldozod az ssd-t nyersz

optikai meghajtót is


Veszel 1x8 gb ramot rajta 22k körül

És akkor futja rx460-ra


Így minden játékot vinne...

2017. aug. 7. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Mondjuk egyetértek én is azzal a gondolattal (én raktam össze a konfigot feljebb), hogy az SSD netezéshez, filmezéshez nem létszükséglet. Játékban nem lesz több FPS, viszont gyorsabban tud betölteni valamivel a játék.


Egy normálisan karbantartott rendszer, nem szétszemetelve mindenféle programmal meg miegymással, az szépen elszalad egy WD10EZEX HDD-n is.


Vagy, ha szüleid nem egy adattárolósak, akkor lehet jobb lenne az egész HDD-t elhagyni, és venni egy ilyet:


Kingston 240GB Hyperx Fury SHFS37A/240G SSD meghajtó

30.337 Ft


Mert az SSD+HDD lenne 35k. 1db 240GB-os SSD jobban megéri már akkor, mert tuti jut hely a programoknak, játékoknak, fontosabb fájloknak.


De az is jó verzió, hogy elhagyod az SSD-t teljesen, és veszel 1×8GB RAM-ot, azzal kimész a világból, ha megveszed mellé a WD vinyót.

2017. aug. 7. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!