Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » LG 27MP59G-P vélemények?

Láng andris kérdése:

LG 27MP59G-P vélemények?

Figyelt kérdés
Nemsokára veszek egyet és kíváncsi vagyok hogy sokaknak van e és mik a benyomások, előnyök, hátrányok. A válaszokat előre is köszönöm.

2017. aug. 6. 22:42
 1/5 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem leírni hogy gaming felhasználásra szánom szóval ahoz mennyire alkalmas e (válaszidő, Black stabilising G-sinc)
2017. aug. 6. 22:45
 2/5 anonim ***** válasza:

Lassan 1 hónapja használom. V-Sync van benne, G-Snyc nincs. A Gaming mód számomra felesleges. A black stabilizer jól működik, de semmivel nem látom jobbnak a válaszidőt mint az egyedi (Nem Gaming) módon, csak csúnyábbak a színei (igaz, egy Gamernek nem a szépség a lényeg), persze lehet hogy bennem van a hiba. 99%-ban RGB lefedettségű és minőségi darab. Szerintem nagyon király monitor, de ezt a Gaming módot nem nagyon értem. FPS Game1-ben mintha vibrálna a monitor.

Ezen kívül van FPS Game2 és RTS mód is + te is testre szabhatod a beállításokat, ez csak 3 adott opció.

2017. aug. 7. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Gyors leteszteltem és nem volt igazam. Látni lehet a válaszidőt. FPS Game2-ben és Sima Custom-ben teszteltem és nagy a külöbség, csak sajnos egy Rainbow Six Siege-ben nem mindig jön át nekem. (Ajánlom a monitort.)
2017. aug. 7. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én pont hogy csak R6 siege-el szoktam játszani
2017. aug. 7. 09:38
 5/5 anonim ***** válasza:

Akkor már ketten vagyunk :D

Ne érts félre kiváló Rainbow-hoz is, csak a válaszidőtől és a képfrissítéstől függetlenül van hogy később adja be az enemy-t, de ez nem a monitor hibája.

2017. aug. 7. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!