Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » "Gamer" PC vélemény? (kép lent)

"Gamer" PC vélemény? (kép lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok, az lenne a kérdésem hogy mi a véleményetek erről a konfigurációról? Ár/érték, teljesítmény, kompatibilitás szempontjából, hogy látjátok "megéri" ez a gép full hd játékok futtatására, vagy lehetne ebből az árból jobb gépet is kicsiholni? Csak hozzáértők írjanak, köszönöm szépen :)


[link]



2017. aug. 6. 13:50
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

ha surgos a gep, akkor en AMD Ryzent valasztanek


amugy meg varnek vele, mert majd jonnek az uj intel procik

2017. aug. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Amúgy PCX-el csak óvatosan:

Postázás esetén segítőkész, kedves és fegyelmezett csapat, azonban garancia beváltásánál egy sunyi hozzá nem értő, inkompetens barom bagázzsá válik.

2017. aug. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Jó ezeket tudni a PCX-ről, mert amúgy mindenki onnan kopizza az árakat meg ajánlja, de ezek szerint nem minden arany, ami fénylik.
2017. aug. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Utolsó. Onnan copyzzák az árakat? :O Akárhányszor benéztem oda drágább cuccokat láttam mint amit az árukeresőről ki lehet bogarászni :D Persze van amiben nem sokkal, van amiben sokkal, változó. Van olyan ami náluk olcsóbb, de szerintem összességében drágábbak picit.
2017. aug. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Az amit látsz a PCX-en, az még nem a végleges ár. Arra még rá kell külön manuálisan tenni mindenféle garanciát, ami máshol alap dolog (ha jól emlékszem csak a cseregarancia a +, ami tényleg jól jöhet). Még a fóliázásért is fizetni kell.
2017. aug. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Emag akkor inkább. 14 napon belül azt csinálsz mindenféle megindoklás nélkül a termékkel amit akarsz. Úgy értem vissza küldheted és kicseréltetheted egy ugyanolyanra, kicseréltetheted egy másik hasonló értékű cuccra meg vissza is kérheted az árát a terméknek. Kapsz rá garanciát is, ingyenes a szállítási költség. Mi kell még? Ja, és mellesleg igen jó árban vannak.
2017. aug. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!