Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van egy LG 29UM68-P monitorom...

CHARUSSO kérdése:

Van egy LG 29UM68-P monitorom . IPS,21:9 stb. de az előző monitorom még benne van az operációs rendszerbe (miután lecsatlakozattam/kihúztam) én nem tudom hogy kell kivenni? . Nagyon nem értek ehez . Ha fontos win10 Pro

Figyelt kérdés

jelenleg egy monitorom van és hogy tudnám eltávolitani az előzőt ... lehet kicsit hülyén rakom fel a kérdést ... inkább nézd meg a képet ha segít mit akarok mondani.

Kép:

[link]

A 2-es a jelenlegi monitorom ... de az 1-es nincs üzemben (ki van húzva meg minden) mégis úgy veszi mintha csatlakoztatva lenne ... még a képernyőre is át tudom vinni az egeret csak nem látom ...


Setup:

Asus Gtx 560

i5

8GB ram

2 TB

Win 10 Pro



2017. aug. 2. 11:11
 1/1 P.O.C. ***** válasza:
Állítsd be elsődlegesnek a jelenlegi monitorodat, utána a másodlagost simán tudod törölni. Jobbkatt rá és eltávolítás.
2017. aug. 2. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!