Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » GIGABYTE GTX1050 Ti G1 Gaming...

GIGABYTE GTX1050 Ti G1 Gaming jó kártyának számít?

Figyelt kérdés
Megér 50 ezret? Újonnan?
2017. júl. 19. 21:25
 1/7 anonim ***** válasza:

Látszik elszálltak az árak, 40e ért a kártya pár hónappal ezelőtt.


50-ért kicsit sok, de jelenleg minden VGA drága, így megéri.

2017. júl. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Na igen. 8 év után fejlesztek gépet, apránként. Mire VGA-ra kerül sor és összekapargáltam 40 ezret rá felugrott 50-re. Most van rá 50 ezrem. Többet nem szánok rá.
2017. júl. 19. 21:42
 3/7 anonim ***** válasza:
Használt piacon is eltűntek a jobbak, így a mostani helyzetben megéri, de egyéb iránt én is húznám a számat.
2017. júl. 19. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

inkább msi

[link]

2017. júl. 19. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
sok buta meg veszi újonnan a legújabb cuccokat csinál egy belépő szintű pc-t . Az okos megveszi a régebbi hardvert sokkal olcsóbban és több fps -el magasabb grafikai beállításon játszik . Lassan tervezek egy "hogyan rakj össze 60-70 ezerből gamer gépet videót " És ott nem az lesz hogy 720p ha nem full hd -ban bf1 csat neki high grafika 50-60 fps . Lowon meg 80 + mert ha már fps játékról van szó pörögjön is !
2017. júl. 19. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

hajrá, én megnézem szívesen :D Az a baj az újabb kártyákat általában jobban optimalizálják a mostani játékokra, a régebbiek kicsit elmaradnak tőle.

Hardver aprón is 50 körül az R9 380 megy meg a gtx 960, de az újabb játékoknál pár FPS-sel többet ad az amúgy újonnan vett 1050Ti kártya (mondjuk azért DOOM vulcan-nál az amd messze jobb, de többségében a 1050ti felé billen a mérleg).

Esetleg kapsz RX 560-at, de az megint gyengébb mint a 1050Ti.


Én is imádtam a régi jó öreg HD 7970-emet, 30e volt használtan és az akkor frissen kijött gtx 960/r9 380 szériával versenyzett, csak fele annyiba se került, de jelenleg azért kicsit elhúzott a mezőny.


Sok sikert a videóhoz, majd azért írj ki kérdést vagy dobj egy linket ha lesz belőle valami :)

2017. júl. 20. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A még okosabbak egyszer szánnak rá isten igazából pénzt és kiadják az új hardverekre (amire mellesleg garancia is jár) a pénzt és kapnak egy olyan gépet ami időt álló lesz és 3 évig legalább nem kell hozzá nyúlni. Persze ahhoz mélyen a pénztárcába kell nyúlni, de megéri. Egyébként most videókártyát venni totál nem éri meg, persze ha meg azt nézed inkább veszel most hogy ne fajuljon még jobban a helyzet. Szóval is-is a dolog. Most lehet a bányászat kicsit alább hagy, mennek le a valuták árfolyamai és talán most jöhet kis enyhülés hardverpiacon. Azt mondom várd ki azt az enyhülést (ha eljön). Egyébként az Nvidia amúgy is drága, rájuk kevésbé hatott ez a bányászőrület mert elsősorban az amd kártyákat pusztították csak már fogyóban vannak azok (ha csak már el nem fogytak :D).
2017. júl. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!