Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik winchester bírja tovább?

Melyik winchester bírja tovább?

Figyelt kérdés

[link]

[link]



2017. jún. 13. 20:04
 1/5 Amarok Tonrar ***** válasza:
100%
A HDD élettartama nem igazán meghatározható, attól is függ, milyet fogtál ki. Az én tippem a WD.
2017. jún. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Dongaben ***** válasza:
Fej, vagy írás? Én is a WD-re tennék.
2017. jún. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ezt így nem lehet megmondani, mind 2 megbízható és mind 2-ből kifogható gyári hibás.
2017. jún. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 3 napos mákos lecsó ***** válasza:

Bár elméleti síkon a HDD-nek nincs maximális írhatósága azért kétezer teránál ők is feladják a harcot.


Rengeteget ajánljuk a WD-t (én is WD-t használok) de nem azért mert olyan hűde jó, hanem mert olcsó.

A WD vinyók rendelkeznek a legnagyobb aranyú meghibasodással (szerver környezetben).

Egy HDD-t nem az öl meg ,hogy életében megy 10000 órát hanem ,hogy ezt 100 vagy 10 bekapcsolással teszi.


De a Toshibát meg nem pártolom szóval akkor már a WD.

2017. jún. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Szirty ***** válasza:

Nem igazán azon múlik hogy ki a gyártó.

Azon múlik milyen feladatra szánták.

Vannak hordozható gépekbe, asztali irodai gépekbe való HDD-k, és vannak szerverekbe.


Mindkettő sokáig bírja a rá szabott határok között.

De az asztali gépben az igénybevétel messze nem ugyanaz mint egy 24 órában üzemelő video szerverben ahol folyamatos nagy sebességű írás van.

cserébe nem is egy árkategória természetesen.

2017. jún. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!