Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Fatal Error System halted....

Fatal Error System halted. Ezt irja a gépem mit kell ijen kor tenni?

Figyelt kérdés
Sziasztok lenne egy nagy problémám amihez egy kicsit sem értek ha be kapcsolom a gépemet és nem akar bootolni ha megnyomom a DEL gombot nem lép be a BIOS-ba se a windows nem indul és meg ujra sem tudom telepiten de amugy nincs rá szugség szerintem sajnos még az alaplapom nevét sem tudom fejbol és meg sem tudom nézni nem tudom hogy ez számit e a válaszokat elore is koszonom
2010. máj. 16. 21:06
 1/5 ThodEE GoD ***** válasza:

Nem akartál véletlen BIOSt frissíteni? :D


Mert ha azt elcseszted, akk sok utánna járás, vagy alaplap csere.

Vagy nem értem a kérdést :D

2010. máj. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
én nem csináltam vele semmit az idiota ocsém mindig elcsesz valamit pedig van még kulon 2 notebook a háznál mivel én sokat utazok a gép az enyém és amikor nem vagyok itthon akkor mindig valami el van cseszve de nem ide tartozik ...nagyon fontos lenne ha segitene valaki ebben a kérdésben muszály alaplapot cserélni? nem lehet windows használata nélkul telepiteni valahogyan a biost ,hogy bootojon?
2010. máj. 16. 22:31
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez alaplapcsere lesz, minium 40-50 ezer... Verd le az öcséden.
2010. máj. 17. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Fittyfenét ;)


40-50 kiló?? .. Alaplap típusától függően 2-10-15 körül megállna a dolog ;)

És én még annak a deszkának is adnék még esélyt;)

Viszont az öcséden tényleg leverném én is:D ..

Ha érdekelne még néhány megoldás, mail-en kereshetsz..


Sok sikert

2010. máj. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Toshiba laptop totál lefagyva, indíthatatlan, alaplapnak annyi, ez lett volna szervízben 34 ezer vinyó és tápcserével együtt. Idióta lúzer ott akarta hagyni, én megvettem alkatrész árban és sok estét rászánva egész jó lett. Csak munka és türelem kérdése az egész.
2010. máj. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!