Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » XFX 450w-ról mi a véeményetek?

XFX 450w-ról mi a véeményetek?

Figyelt kérdés
Utána olvasgattam és sokan írtak róla jó véleményt , persze 2017-ben senki se írt róla semmit mert nagyon eltűnt(legalábbis az én szememben), szóval az a kérdésem hogy megéri-e megvenni? (Már talátam is egy helyet ahol megrendelhetem: Merlinhardver)

2017. máj. 16. 17:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Az xfx pro 450w nagyon jó táp, seasonic belső, ajánlott kategória!!!!
2017. máj. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Rendben köszi, akkor megyek megrendelem :D
2017. máj. 16. 17:58
 3/4 anonim ***** válasza:
Golyócsapágyas kialakítás, ezért magas terhelésre tervezték (450W közelébe), tehát ne vegyél 100W-t se fogyasztó konfig mellé ilyet, mert akkor jobban járnál egy folyadékcsapágyassal. A zajszint mellett a feszültségszabályzás sem az erőssége, továbbá a seasonic nem nagyon tudja jól kezelni a coil whiningot, így előfordulhatnak problémák. Ezektől az apróságoktól eltekintve nagyon masszív tápegységről van szó és nagyon biztonságos.
2017. máj. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mondjuk akkor igazán elláthatták volna egy másik PCI-E kábellel is, de mindegy.

Amúgy jó táp, és az 5 év gari miatt is érdemes megvenni.

2017. máj. 24. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!