Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » CST450 tápegység vélemény/tapa...

CST450 tápegység vélemény/tapasztalatok?

Figyelt kérdés

#450W #CST450
2017. febr. 1. 16:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Mivel maga a keret többe kerül, mint a tápegység, ezért felételezhetően nem megbízható és könnyen rádgyújtja a házat.
2017. febr. 1. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 MGéza ***** válasza:
Nem tudunk róla véleményt mondani, de kb egy 200W FSP tudásszintjével rendelkezhet, de akkor már erősen túlzok is, mivel nyilván az abba beépített védelmek ebben nem nagyon vannak meg. Gondolom használtan akarod venni 1-2 ezresért, mivel újonnan nem láttam sehol. Én lebeszélnélek róla és inkább megkérdem milyen konfighoz kéne és legfeljebb mennyiért?
2017. febr. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Olcsó konfighoz kellene.

ASRock G41M-VS3

Asus HD 4870 Top

intel celeron e3400

Samsung 160GB HDD

Samsung 2GB DDR3

2017. febr. 2. 07:48
 4/6 A kérdező kommentje:
Utána néztem és van benne néhány védelem: túlfeszültség védelem, túláram védelem, rövidzár védelem, túlterhelés védelem. Egy ágon adja le a 12V-ot és 20 ampert csak azt nem tudom maximum hány watt kíséretében tudja ezt. Az egyik ismerősömnek van ilyen és beindult vele a HD4870 de sajnos terhelve nem tudtuk tesztelni, úgy nem tudom elég lenne-e neki, gondolom elég alacsony hatásfoka lehet. Nem akarok ehhez a konfighoz sokat költeni tápra...esetleg nézek hozzá egy Chieftec GPS-450AA-101A-at.
2017. febr. 2. 08:01
 5/6 anonim ***** válasza:
Nincs benne védelem. Azt írnak rá a dobozra, amit akarnak.
2017. febr. 2. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 MGéza ***** válasza:

[link]

Ez kéne neked.

2017. febr. 2. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!