Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért zajos ez a mikrofon?

Miért zajos ez a mikrofon?

Figyelt kérdés

Üdv! Van egy sony PC-62 mikrofonom, így néz ki:

[link]


Eredetileg egy wakmanhez van, szóval nem mai gyerek. Az vele a gond, hogy számítógéphez csatlakoztatva rendkívül zajos, a hang pedig nagyon halk. Pedig az eredeti walkmannel teljesen jó minőségben tud felvenni.

Az érdekelne, ha esetleg tudja valaki, hogy ez miért van, és hogy lehetne a gépnél kiküszöbölni a problémát. A válaszokat előre is köszönöm.



2017. máj. 14. 15:53
 1/2 anonim válasza:
Néztem videót róla és egy picit tényleg zajos, de ha nagyon vészes akkor próbáld meg a Windows keresőbe a (Hang) és abba a felvétel és ott a mikrofont állítgatni ha még nem tetted.
2017. máj. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Videót néztem én is, de annál sokkal zajosabb, és nagyon hangosan kell beszélni ahhoz, hogy egyáltalán hallatszódjon amit mondok. A beállításokkal már mahináltam elég sokat, nem nagyon lehet javítani rajta, mert amikor kicsi a zaj, nem hallatszik a beszéd.
2017. máj. 16. 20:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!