Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » MSI 970 gaming vagy ASUS...

MSI 970 gaming vagy ASUS m5a97 r2. 0 alaplap?

Figyelt kérdés

Fx-4xxx proci későbbiekben valoszinű beruháznék egy fx-8xxx procira

8gb ram

Rx 470 videokari

2X1terrás vinyó

alá kéne egy jó Alaplap



2017. máj. 9. 20:39
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
mondtam hogy téma lezárva de erre még válaszolok kedves bada bum kolégának drága barátom te beszélsz e 5 nyelven? csak ugy kérdem hogy nem napi rendszereségel használod a magyart sőt még nemis magyarországon élsz ráadásul mobilrol irsz! no akor kinek is kellene itt iq teszt?
2017. máj. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Na most könnyebben el tudtam olvasni az írásod, a mobilról írás nem mentség, max. lassabb írni vele.


Nem beszélek csak 1 nyelven, de azon szépen. Ez nem az intelligencia mércéje. Javaslom töltsd ki, egy intelligens embert az esetek döntő többségében érdekelnek az effajta kihívások.


Ha valaki kérdez egy olyat, amire ha válaszolok, akkor egyben rossz tanácsot adok, nem teszem, hanem inkább leírom a laikusnak, hogy mit tegyen.


Ha te értenéd a dolgod, akkor csak nyomtál volna egy zöldet az írásomra, ahelyett hogy egyetértesz a marhasággal és a drágább megoldással is egyben.


Írtad, hogy nem fejted ki miért nincs igazam, szívesen olvasnám, bár kétlem hogy tudnál olyan dolgot írni, ami cáfolná állításaim, de ki tudja, nyitott vagyok.

2017. máj. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!