Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » MSI 970 gaming vagy ASUS...

MSI 970 gaming vagy ASUS m5a97 r2. 0 alaplap?

Figyelt kérdés

Fx-4xxx proci későbbiekben valoszinű beruháznék egy fx-8xxx procira

8gb ram

Rx 470 videokari

2X1terrás vinyó

alá kéne egy jó Alaplap



2017. máj. 9. 20:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
43%
Dobd el a procid, add el a ramod, vegyél egy G4560-at 1x8gb 2400 ddr4-el illetve egy Asrock H110M-HDS lappal. Sokkal többre mész vele.
2017. máj. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
köszi a tanácsod, esetleg a kérdésemben tudsz segíteni?vagy nem ?
2017. máj. 9. 23:09
 3/12 anonim ***** válasza:

Abban kaptál segítséget koma.


Az FX-4xxx proci hangyafing az RX-470 mellé, a 8xxx elég lenne, de akkor megint költenéd kell és egy halott foglalatba ölöd a pénzed.


Egy jó AM3+ lap pl. ez [link] 25k.


Egy G4560 proci 18k, egy Asrock H110M-HDS lap 16k, 8gb ddr4 2400 pedig 17k, összesen 51k.


Eladod a 8gb ramot típustól függően 10-15k-ért, akkor már csak kb. 11-16k összeggel kell pótolnod és egy modern, erős géped lesz, a proci pedig jobban kihajtja majd a kártyát a legtöbb játékban, mint az FX-8xxx proci.


Ha a mostani procidért valaki fizet valamennyit, akkor az szintén lejön az árból, még kisebb a különbség.


G4560 best budget CPU

2017. máj. 9. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
kedves Badabum ara válaszoj csak amit kérdeznek töled amit meg leirtal aszt tesem hiszed el hagy ne részletezem... ugyan is volt mán dolgom azal a proci val! Kedves kérdezö ha mindenkép Amd fx akor msi 970 az égig huszhatod vele a procit sok hasznos tulajdonságal megáldva az a deszka! De én játekra min.Intel I5 6xxx vagy Ryzen de az fx8xxx széria is nevetve megálja a helyét meg ma is!
2017. máj. 10. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
2017. máj. 10. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ember ertelek de te nemerted hogy nem aszt kérdezi a kérdezö hogy mijen procit vegyen vagy hogy eleadja a jelenlegi konfig.ját hanem hogy melyik deszkat vegye az a proci mellé vagy az fx8xxx hoz ami elfogadhato aron is van és jo képeségekel is rendelkezik! Megál az eszem komojan leakarod nyomni a te akaratodat más torkán vagy mi? A kedves kérdezö tudja tán hogy mit akar és hogy mire van anyagilag képesége (kerete)!És negyere nekem a youtube manipulalt szarságokal tisztelet a kivételnek mert annak nagyrésze gyerekeknek valo!
2017. máj. 10. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

tisztában vagyok vele h fx régi stb de nekem aki heti 2-3 jatszik mert annyi időm van annak hibátlan sztem ez a konfig arra amire kell nekem

Van lovém drága gépre is de nem kell sajnálom rá felesleges .

2. Köszi megrendeltem az 970et

2017. máj. 10. 12:48
 8/12 anonim ***** válasza:
Kérdezö 100% ig egyet értek veled bisztos lehetc nemcsináltál vele rosz botot! Ugyan is volt mán a kezem köszt az a deska és tudom mire képes egy fx 8xxx procival de még a gyengébb fx ekel is mivel számitogépek öszerakásával is foglalkozom! Badabum kolégának meg még üzeném öszealithatok én is neked egy ojan videot ahol egy 100éves Amd sempron fog körbepofozni egy intel I7 6xxx procit természetesen manipuláva és észre sem venéd röhej igaz? De meglehet és megtudnam csinalni én is és utána az ojanok mind te csak néznétek ki a fejetekböl hogy hogy lehet! Részemröl téma lezárva!! (Ja és mielött elkezdenétek fanoskodni hogy itt egy amd fan megsugom intel gépem van és volt is és nemvagyok egyik tábor fanatikusa sem és nemnézem le egyik válalatot sem)
2017. máj. 10. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Már látom két agytröszt közé keveredtem. Egy ember intelligenciáját általában le lehet szűrni a helyesírása alapján, de a tieteket az írásotok tartalma alapján se lenne nehéz megbecsülni. (Kb. kettőtöknek összesen 200) Ha nem hiszitek, tessék, lehet próbálkozni:


[link]


Gratulálok kérdező, most választottad a drágább ugyanakkor rosszabb megoldást. TAPS-TAPS Majd mikor az FX-8xxx procit veszed bele, akkor lesz igazán olcsó ez a megoldás. Ha meg nem a játék a fő profil, minek kellett az RX-470? Hagyjuk is.


Válaszoló, te meg elnézve a tudásodat inkább az "Új kérdés" gombot használd gyakrabban a "Válasz küldése" helyett.

2017. máj. 10. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

A te döntésed, hogy mire költöd a pénzed, de játékra már szinte bűn FX-et venni.


Akkor már a kérdésre is válaszolok: inkább az MSI.

2017. máj. 10. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!