Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » PC összekötése TV-vel HDMI-n...

PC összekötése TV-vel HDMI-n keresztül?

Figyelt kérdés
Van egy LCD TV-m, HLT-3210, és vettem egy összekötő HDMI-HDMI kábelt. Monitorra ugyanígy volt rákötve, de az tökéletes, azonban itt szembesültem a kiírással: Tartományon kívül. Már levettem 720-ra a felbontást, pedig elvileg támogatja a FullHD-t, de mégsem jó. Nem vagyok annyira zokni a gépekhez, de ezzel nem jutok előre. A segítséget előre is köszönöm :)

2017. máj. 8. 19:57
 1/10 anonim ***** válasza:
Egyszerre akarod használni mind2-t vagy a tv t használnád mint monitor?
2017. máj. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
A TV-t használnám mint monitort...egy HDMI port van a videokártyán, azért nehéz kísérletezni. Ha kikapcsolás után dugom rá, az Asus alaplap logó megjelenik, de amint elér a Windows logóig, megint fekete és tartományon kívül jelenik meg
2017. máj. 8. 21:42
 3/10 anonim ***** válasza:
Csatlakoztatod a jelenlegi monitorod, illetve a TV-t egyszerre a Videokartyara, utanna mar gyerekjatek beallitani.
2017. máj. 9. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hogyan csatlakoztassam egyszerre?
2017. máj. 9. 06:20
 5/10 anonim ***** válasza:
Milyen a monitorod? Van rajta d-sub, vagy dvi? Gondolom a videokartyan van vagy az egyik vagy a masik. A masik dolog a kepfrissites, azt is vedd le mert lehet az a baj.
2017. máj. 9. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
A képfrissítést nem engedi átállítani, csak a maximum értéket mutatja ami 75Hz. Dvi van a monitoron is meg a kártyán is de csak DVI-D
2017. máj. 9. 11:42
 7/10 anonim ***** válasza:
Akkor megegyszer: Van egy videokartya a gepedben, van rajta HDMI kimenet, illetve DVI. A DVI kimenet racsatlakozik a DVI monitorra, a HDMI racsatlakozik a tv-re, de csak azutan, hogy a rendszered felbootolt a DVI-s monitorodon. Eddig Jok vagyunk?
2017. máj. 9. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Milyen a videokartya a gepben, ha Nvidia vagy Ati leszeded a drivert hozza es maris allithatod
2017. máj. 9. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Radeon legújabb 4.-ei kiadása letöltve, ott sem találok ilyen opciót.A videókártyán (RX-460) van DVI-D valamint HDMI és még egy HDMI szerű (számomra ismeretlen, levágott oldalú, ha jól tudom DisplayPort) port. Abból eddig HDMI-vel volt a monitorra kötve, amit most átcsatlakoztattam a TV-re. Mivel a TV lenne a monitor, nem szeretnék DVI-D-t venni mert más teljesen digitális ilyen termékem nincs.
2017. máj. 9. 15:47
 10/10 anonim ***** válasza:

Ertem. Nincs senki aki kolcsonadna egy delutanra a folosleges DVI kabelt?

Ha nincs akkor itt a leiras angolul ha tudsz hogyan tudod felulbiralni a frissitesi frekvenciakat Crimson driver alol.


https://www.youtube.com/watch?v=PB7SFGUtbQg


Illetve par leiras hol talalod meg.


[link]


Es ha semmi sem mukodik, itt egy masik megoldas Nekem ez jott be pontosan ugyan ezzel a problemaval, igaz nekem inteles APU-m van a laptopban.


[link]

2017. máj. 10. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!