Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Samsung LCD TV összekötése...

Samsung LCD TV összekötése PC-vel HDMI-n keresztül, hogyan?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Össze szeretném kötni a tv-m a pc-vel, HDMI kábelen keresztül. A problémám az, hogy összedugom a két eszközt, a PC érzékeli is a tv-t, viszont a TV azt írja, a HDMI forrást kiválasztva, hogy nincs jel. Lehet, hogy a felbontással van valami baj, de nem tudom a PC-n állítani, mert ha össze van a két eszköz dugva, automatikusan a TV lesz valamilyen oknál fogva az alapértelmezett. Azaz a PC-n is látszik az asztal, de akármit megnyitok, az a monitoron nem látszik, mert a TV-re kitett asztalon lenne látható. Így viszont sehogyan sem tudok felbontást állítani...Valami ötlet esetleg?

2016. márc. 11. 20:04
 1/4 lali51 ***** válasza:
W+P billentyűt egyszerre nyomd le és állítsdbe hogy akarod használni a kijelzőket.
2016. márc. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, így már sikerült megoldani! :)

Abban tudnál esetleg segíteni, hogy az miért van, hogy, ha a kijelzőket kiterjesztve hagyom, és a beállítom, hogy a tv felbontása 1920x1080 legyen, akkor a tv-n lévő kép kicsit el van csúszva, és nem illeszti a képernyő teljes méretére?

2016. márc. 12. 08:24
 3/4 anonim ***** válasza:
Hasonló gondom volt, fél órás távkapcsoló nyomogatás után találtam a tvn sikerült igazítanom a képet, igaz LG tv-n. Sok sikert és kitartást :D
2016. márc. 12. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Na erre nem gondoltam volna, de meg is találtam! :D Köszönöm szépen! :)
2016. márc. 12. 15:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!