Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Új PC összekötése Tv-vel?

Új PC összekötése Tv-vel?

Figyelt kérdés
az a gondom, hogy még nincs op.rendszerr telepítve a gépen, és a monitorom kábele nem jó a videókártyához(nem dvi-s csatlakozó), így hdmi-n keresztül próbálkoznék, hogu megjelenjen a kép, de ott meg semmi. Valami ötlet, hogy legyen képem? Még 1x: NINCS op.rendszer telepítve!

2013. dec. 31. 11:00
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem HDMI-n először a windows logónál adna képet. Először tegyél fel valahogy egy windowst vagy linuxot vagy amit a szíved kíván, utána lesz kép
2013. dec. 31. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Általában szoktak mellékelni egy [link] ilyen átalakítót ha nem venned kell.
2013. dec. 31. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
hát pedig vlamai képet adnia kell a tv-nek , de tv-nél is bekell állítnai hogy honnan fogjon jelet, ott beállítottad egyálltalán? milyen tv-d van?
2013. dec. 31. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Persze, beallitottam, hogy melyik hdmi portot adja, es jelezte is, hogy arra a portra van van valami csatlakoztatva, mert kiirta, higy 1920x1080/60hz...csak nem adja be a kepet..de szerintem megvarom a holnapot es veszek olyan dvi-s atalakitot...
2014. jan. 1. 13:11
 5/5 anonim ***** válasza:
érdekes :/ nem értme miért, mert pont nem rég vettem én is tv-t és nekem jó.. de lehet hogy azért nem adja be mert nincs telepítve az op rendszer
2014. jan. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!