Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Lehet / ajánlott több SSD...

Lehet / ajánlott több SSD meghajtót rakni a gépembe?

Figyelt kérdés
Mert vannak játékok, amik elég nagy helyet vesznek igénybe (pl. Battlefield 1. ), és olvastam, hogy nem jó ha nagyon meg van telve az SSD, ezért úgy gondolom, hogy vehetnék bele még egyet. Vagy egyáltalán érdemes erre rakni a különböző játékokat a HDD helyett?

2017. máj. 4. 19:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Mivel csak a töltési idő javul játékok esetében, az FPS nem, így csak akkor, ha nagyon türelmetlen vagy várni 10-20-30 másodperccel többet. Persze vannak játékok, amik akár 1 perccel később töltődnek be a HDD-hez képest, de nem ez a nagy átlag.
2017. máj. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Rendben, de ha tennék bele még egyet, ugyan olyan jól funkcionálna?
2017. máj. 4. 19:58
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, de teljesen felesleges.Arra a célra megteszi egy HDD is.
2017. máj. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én azt ajánlom neked, hogy mivel a HDD olcsóbb mint az SSD és persze az ár mellett a kapacitásbeli különbségek is nagyobbak a HDD javára, így az SSD-t az operációs rendszer és programok tárolására használd. Hogy miért? Mert semmi értelme SSD-n játékot tárolni, FPS beli elváltozásokat nem fogsz tapasztalni. GTA 5 és Battlefield 1-el majdhogynem meg is telt egy 120GB-os SSD, ha a mai nagyobb neveket vesszük figyelembe... Szerintem merevlemez vásárlással sokkal jobban jársz ha játékot pakolsz rá... egy komolyabb 120 vagy 240GB-os SSD ára ott tart ahol egy 2TB-os merevlemezé... :)
2017. máj. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a válaszokat! :)
2017. máj. 4. 20:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!