Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Számítógépfejlesztés CSGO-hoz,...

HeroStunt kérdése:

Számítógépfejlesztés CSGO-hoz, LOL-hoz, Rocket League-hez és GTA 5-höz 50. 000ftből?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Szeretnék egy gépet összeállítani a fent írt játékokhoz, de tanácstalan vagyok ennyi pénzből!

Ami igazából kellene az:

Processzor:

Alaplap:

Memória:

Tápegység:


A videókártyán is gondolkodtam ami jelenleg egy r7 250-es, de ennyi pénzből kizárt hogy kifusson! A gép akár használt alkatrészekből is állhat és a játékok nagy részét 1600x900-as felbontásban játszanám, grafika nem számít, csak az fps!


Válaszokat előre is köszönöm! :)



2017. máj. 3. 15:54
 1/8 Toga Aty ***** válasza:
50ezer? A jelenlegi gépedről jó lenne tudni valamit de lehet hogy elég ha kicseréled a vgat,egy modernebbre,és megjönnek az fps-ek.A r7-250 kb 12-15 ezer forint használtpiaci áron+az 50 az kb 65ezer. Abból kb kijön egy rx 470,egy gtx 1060 3gb. És igen jelentős változást fog észlelni. (mondjuk az r7 250-nél csak jobb kártyák vannak,az egy nagyon irodai vga)
2017. máj. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 MGéza ***** válasza:

Minimum beállításokon egy R250 is normális fps számot fog hozni olyan felbontáson, azzal nem lesz probléma, egy izmos AMD apu is viszi, ez meg attól erősebb sokkal.

Javaslat leginkább használt van:

[link]

[link]

[link]

[link]

Persze lehet olcsóbb H61-es lapot is venni, de azok csak BIOS frissítés után kezelik a Gen3 Inteleket. Vagy vehetsz picit alacsonyabb áron i5 2400-2500-at és H61-es lapot.

1150-et is néztem, de ott i3 lenne a maximum vagy egy G3260-as pentium.

Esetleges további opció:

FM2+-os proci, 88-as chipsetes lap, crossfireba kötöd a dedikáltat az APU-val.

2017. máj. 3. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! :)
2017. máj. 3. 16:28
 4/8 Toga Aty ***** válasza:
Az összeállítás jó, csak egy picit nagyobb táp kéne,mert igaz hogy erre a konfigra elég,de ha később tesz bele egy jobb vga-t (pl:gtx 670/hd 7870(kb:25ezer/db)) akkor már kevés lesz.
2017. máj. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 MGéza ***** válasza:
#4: Átalakítóval az FSP vinni fog egy közepes kártyát, 2X16A 12V ág elég teljesítmény hozzá. De ha nagyon fejlesztésre adja a fejét, akkor legfeljebb belekalkulálja majd az új tápegység árát is.
2017. máj. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 MGéza ***** válasza:

Persze, van minőségi opció másik is:

[link]

2017. máj. 3. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Láttam már olyan videót amiben 70.000Ft ból vett Gamer gépet,én azt tapasztaltam hogy ha alkatrészenként veszed meg akkor lehet hogy drágábban jössz ki mint egy új géppel de ha mindenképpen fejleszteni akarod akkor szerintem megoldható !:)
2017. máj. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Áruld már el légyszi, milyen vas van a videokártya körül?
2017. máj. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!