Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Tudtok olyan oldalt ahol...

Martin02020 kérdése:

Tudtok olyan oldalt ahol nagyon olcsón be lehet szerezni hardvereket? Nem baj ha használt

Figyelt kérdés
2017. máj. 1. 10:06
1 2
 1/12 MGéza ***** válasza:
100%
hardverapro.hu, lehetőleg csak pozitívan értékelt felhasználótól vegyél. Vaterát mellőzd, vannak erősen negatív tapasztalatok, például előfordult direkt paszta és thermalpad mentesített videokártya, egyéb gányolások.
2017. máj. 1. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
egyszerűen nem tudok beregisztrálni a hardverapróra !! mindig valami hibát ír ki facebokkal meg nem engedi pedig ott van
2017. máj. 1. 10:12
 3/12 anonim ***** válasza:

[link]


Felhasználónév*

Belépési e-mail cím*

Arckép*


Elolvastam és elfogadom a Felhasználási feltételeket.



Ennyi. Ha kitalálsz egy random nevet, megadsz egy email címet, választasz egy random képet, majd nyomsz egy pipát a négyzetbe, akkor nem enged regisztrálni?

2017. máj. 1. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

"Vaterát mellőzd, vannak erősen negatív tapasztalatok, például előfordult direkt paszta és thermalpad mentesített videokártya, egyéb gányolások."


Mi célból távolítja el valaki a pasztát?


88%-al ilyen buta általánosítást leírni. Mert hol nincsenek negatív tapasztalatok? Vatera is lehetőséget ad az eladó értékelésére, ami ugyanúgy nem gari semmire, mint a hardveraprón.


Ott is volt már hogy valaki 400 pirossal árult egy "feltehetően BIOS hibás" lapot, de kérésemre nem akarta frissíteni, mert "nem ért hozzá". Aztán az értékelései közt megtaláltam azt, akitől a lapot vette, aki hirdetésében leírta, hogy a BIOS frissítés sem segített rajta. Ez a marha megvette, nem tudta megcsinálni aztán próbálta rásózni másra, csak már inkorrekten elhallgatta, amit neki viszont megmondtak, hogy NEM bios hibás a lap. Volt nála 400 piros.

Akkor a hardverapro is szar, mert ilyen megesett?

2017. máj. 1. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 MGéza ***** válasza:
#4: Nem buta általánosítás, konkrét eset is felbukkant. Na jó, nem mostanában, remélhetőleg az ilyen emberek már rég nem árulnak semmit. De aki hardvert szeretne venne Magyarországon, annak szerintem hardverapro az elsődleges.
2017. máj. 1. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

oké hardverapró de lehetetlen beregisztrálni !!

akár hogy csinálom nem jó !! kommunikációs mhiba

2017. máj. 1. 11:15
 7/12 A kérdező kommentje:

Sajnos a jelenlegi emailcímed biztonsági okokból nem maradhat, meg kell változtatni.

Kérünk, hogy adj meg egy új, létező emailcímet (ami nem citromail, freemail, vipmail), mert oda küldjük ki az új jelszavad!

Légy körültekintő, mert ha az új emailcím nem létezik vagy elgépeled, akkor nem fogsz tudni belépni! egyszer ezt irja egyszer meg azt hogy kommunikácoós hiba ilyen szarul megoldani bammeg

2017. máj. 1. 11:17
 8/12 MGéza ***** válasza:
100%
Mindenesetre maradjunk annyiban, inkorrekt emberek mindenhol felbukkannak, szimpla kokányolók, gányolók is.
2017. máj. 1. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

A Hardverapró az egy elsősorban informatikára, elektronikára specializálódott oldal. Persze van egyéb szekciója, de ugye nem ez a fő csapásvonal, hanem a használt hardver. Szóval nyilván könnyebb a Hardveraprón jó terméket találni, mert sokkal több a hirdetés rajta. Míg a Vatera meg tele van boltok, üzletek által felrakott hirdetésekkel, tehát sokkal kevesebb a használt cucc. Pl GTX 1060 használtan nincs.


Viszont mind a két oldalnak megvan a faék közönsége, akiknek ötletük sincs hogyan működik az oldal, vagy hogy néz ki egy normális hirdetés, vagy hogyan vásárlunk ezeken az oldalakon.


Nekem a "kedvencem" a Jófogás, ahol semmi visszajelzés nincs a hirdetőről, a vevőről meg pláne. Nekem ott volt a legtöbb negatív tapasztalatom. Felhív nagy elánnal, hogy neki nagyon kell az adott termék, el ne adjam másnak, de azért még átgondolja, nem most jön érte, stb, és fog szólni. Aztán nem szól, és nem vesz fel telefont, SMS-re 1 nap múlva válaszol 2017-ben, ugyanazt írja, hogy még nem tudja mikor, stb. Le is töröltem magam az oldalról, nekem erre nincs időm, hitegessenek mást az ilyenek.


Vaterán, Hardveraprón van visszajelzés, ott csak látod, hogy kitől is fogsz vásárolni, vagy ki fog tőled vásárolni. Mind a két oldal teljesen megbízható, csak okosan kell vásárolni meg eladni.

2017. máj. 1. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 pinkpancser ***** válasza:

Jól mondja a 8-as!

Egyébként hardverapró jobb a vaterától mert nem kell jutalékot fizetni (ami így ugye olcsóbb is lehet), sokkal nagyobb a kínálat és sokkal közvetlenebb.

2017. máj. 1. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!