Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért áll le a hűtés a videoká...

Miért áll le a hűtés a videokártyán?

Figyelt kérdés
Van egy Gygabyte 8800gtx-em. Ma vettem észre hogy leált rajta a hűtő játék közbe 89 fokos volt amikor észre vettem.Beakadt a játék.Azt azonban tudni kell hogy nekem volt egy Msi nx 8800gts-em és ezelőtt egy Msi nx 8800gtx ugyanolyan mint a gts csak gtx. Egy márka. Azokon is előfordult hogy leált a hűtés. Ezt szeretném kideríteni hogy miért áll le az őszes kártyámon a hűtő. Szerintetek miért van ez? Válaszokt köszönöm. A helyesírásért bocs.
2010. máj. 13. 19:43
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Beállítottam hogy riasszon ha leesik a fordulat vagy nagyon felmelegszik ebből kijött egy. link: [link]
2010. máj. 13. 19:48
 2/16 anonim válasza:

próbáld ki egy ismerősöd / haverod... gépén a kártyát , hogy játék közben neki is leáll - e a ventillátor. Ha neki is leáll akkor a kártyával van a baj.

Ha neki nem áll le akkor az alaplapoddal.

sok sikert.

erre tudod a vállaszt? http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__hardverek__8..

2010. máj. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Másnál jó a kártya de az alaplap is most volt 2 hónapja cserélve.
2010. máj. 13. 20:10
 4/16 A kérdező kommentje:
Mégegy link. [link]
2010. máj. 13. 21:10
 5/16 anonim ***** válasza:
Vagy 2-3-?4? hónapja volt egy hibás nv driver amit nem jól vezérelte a kártyákat, és esetenként emg is főzte őket. Nem leehtséges, hogy te azt a drivert használod?:D
2010. máj. 14. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Jól írta az előző, tedd fel a legfrissebb drivert. Emellett még csinálj egy teljes vírusirtást, 3 napja találkoztam egy hasonló gondú géppel, csak azon a proci hűtő lassult le vagy állt le folyamatosan. Kiderült hogy egy féreg volt a gépen ami folyamatosan energiatakarékosra tette a ventit + fake infókat küldött a hőfokokról, nem hittem a szememnek....
2010. máj. 14. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
És majd ne felejtsd el megírni, hogy mivel volt a gond.
2010. máj. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Itt még egy link: [link]
2010. máj. 14. 19:50
 9/16 A kérdező kommentje:
A legfrissebb van fent és mindig leáll.
2010. máj. 14. 20:09
 10/16 anonim ***** válasza:
gondolom mert elromlott a hütő :D tedd be a fagyosba és jó lesz
2010. máj. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!