Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan bírhatnám működésre az...

Hogyan bírhatnám működésre az Nvidia vezérlőpultot? Nem csinál semmit, ha rákattintok a vezérlőpultban. Mintha csak dísznek lenne. De miért?

Figyelt kérdés

Vagy milyen driver-t töltsek le hozzá és honnan? Hiszen driver az fel van rakva.


HP 620 laptop és Intel(R) 4 Series Express Chipset Family videokártya.


Az operációs rendszer pedig Windows 7 Professional Edition 64 bit.



2017. ápr. 15. 12:02
 1/10 MGéza ***** válasza:

"HP 620 laptop és Intel(R) 4 Series Express Chipset Family videokártya"

Miért működne az nvidia driver egy Intel HD grafikus megjelenítővel, áruld már el? Vagy van benne külön dedikált M szériás nvidia kártya is? Pontosan melyik altípusáról beszélünk ennek a laptopnak? Van belőle pár.

2017. ápr. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hát, ez jó kérdés! Honnan tudhatnám meg ezeket? Everest is, meg minden csak ennyit ír ezekről a bigyókról. Használtan vettem a laptopot, nagyon jó teljesen és már megtaláltam az Nvidia vezérlőt, csak annyi, hogy nem a vezérlőpultból tudom elérni, hanem Képernyő és akkor speciális beállítások. Érdekes.
2017. ápr. 15. 14:55
 3/10 MGéza ***** válasza:
Ezért lenne jó tudni hogy pontosan melyik típusról beszélünk. BIOS-ba bele kéne nézni, hátha van dedikált is csak le van tiltva. Én amelyiket néztem, abban Intel GMA X4500 van, az meg nem Nvidia kártya, tehát Inteles vezérlőt kéne hozzá feltenni és az Nvidiát pedig törölni.
2017. ápr. 15. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 MGéza ***** válasza:

Itt vannak a gyári driverek:

[link]

2017. ápr. 15. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hát, ID 1526, ez az? Google-ban néztem, még erre is ír több félét, ajjj. :( Enyém Dual Core 3100 1.9-es processzor, BIOS olyat is ír, hogy ROM DATE 2011 valamennyi. De ez nagyon durva, hogy még az Everest sem tudja, milyen videokártya van benne? :O Vagy ha le van tiltva, akkor hol?
2017. ápr. 15. 18:06
 6/10 A kérdező kommentje:

Hoppá, Everest-ben mégis találtam most egy olyat, hogy Mobile Intel(R) GMA 4500M


De az, hogy van-e valami dedikált, amit mondasz, nah azt továbbra sem tudom. Bár amúgy sem játékra akarom használni, csak tudni szeretném mi van, ha már megvettem. :D


Köszönöm a segítséget amúgy. :)

2017. ápr. 15. 18:12
 7/10 A kérdező kommentje:

Amúgy már próbáltam párszor letölteni driver-t, Intel-est is, például innen; Mobile Intel(R) GMA 4500M, de ilyet ír ki; "Ez a számítógép nem felel meg a szoftver minimális követelményeinek"..


Állandóan ezt írja mindegyiknél, ez például miért van? Pedig 3 giga ram is van ebben, nem értem mi a baja.

2017. ápr. 15. 18:26
 8/10 MGéza ***** válasza:
Tölts le a linkről igen, ez az a gép. Jónak kell lennie hozzá, de szedd le előbb az nvidia drivert, nehogy összeakadjon vele.
2017. ápr. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 MGéza ***** válasza:

Pontosan ezt a linket nyisd meg:

[link]

2017. ápr. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nah sziaa! Ohh köszönöm szépen! Most márjó, most már végre nyugodt vagyok. Felpontoztalak! :)
2017. ápr. 16. 21:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!