Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Letöröltem a Laptopomat és...

Porcsin Tomi kérdése:

Letöröltem a Laptopomat és most nem tudok a billentyűzeten semmit sem beírni. Mit nyomtam el?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 13. 11:44
 1/7 anonim ***** válasza:
lehet kimozdult a kábel alul, fel kéne szedni, megnézni nem csúszott-e ki.
2017. ápr. 13. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
a billentyűzet a laptopban van beépítve!
2017. ápr. 13. 12:19
 3/7 anonim ***** válasza:
Mint minden laptopban attól még kábellel csatlakozik a laptop alaplapjához és lehet kimozdult, szóval továbbra is ki kellene venni és ránézni. Viszont ez sok esetben nem otthoni tapasztalatlannak való munka. Persze ha van némi érzéked hozzá akkor gyerekjáték.
2017. ápr. 13. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

a notebook billentyűzet csak bele van nyomva a foglalatba, akkor is egy szalagkábellel van rákötve az alaplapra.

[link]

(zöld széles szalag).

Ha te súrolgatod simán kimozdulhatott. A rosszabb lehetőség, hogy nedves ronggyal törölgetted, pár csepp víz meg lefolyt az alaplapra és működés közben rövidre zárt egy áramkört szépen kisütve azt.

2017. ápr. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De úgy töröltrm hogy tiszta legyen!!
2017. ápr. 13. 22:58
 6/7 A kérdező kommentje:
Lelőbb írok mint hogy megnézzem a válaszokat xd
2017. ápr. 13. 23:00
 7/7 A kérdező kommentje:
HP-s a Laptop!
2017. ápr. 14. 07:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!