Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Trust GXT24 controller nem...

Trust GXT24 controller nem működik. Valaki segítség?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Segítséget kérnék! A Spooky's Jump Scare Mansion nevezetű játékban ez a kontroller csak úgy működik mint ha be lenne ragadva a jobb analóg és folyton forog! Nem lehet megállítani és csak akkor áll le ha kihúzom! Ha valaki tud segíteni kérem írjon! Vagy szoftveres hibája van e a készüléknek. Mert egyik ismerősöm is kipróbálta és neki is ugyan ezt csinálta játékba(BigBen márkájú kontroller) . Meg ha valaki tudja kogy még milyen járékokhoz lehet használni akkor azt íz írja meg! Válaszaitokat előreis köszönöm

2017. márc. 10. 22:52
 1/2 Gábor_79 ***** válasza:

Xbox kontroller emulátorral próbálkozz és akkor a legtöbb játékban használható, ami játszható gamepaddal.

[link]

Nekem is van egy olyanom, de leváltottam, mert nem elég érzékeny.

Ha nem megy a használata vagy az angol akkor leírom a használatát a programnak.

2017. márc. 11. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy ezek a régebbi Trust controllerek tudják-e már, de az újabbakat át lehet váltani xinput módra úgy, hogy a home gombot 5-6 másodpercig lenyomva tartod. Fogod látni a váltást abból, hogy kialszanak, majd újra felvillannak a ledek rajta.


Ha nem működik, akkor valószínűleg ez még nem tud ilyet, és akkor tényleg emulátoroznod kell, vagy steam big picture módban bohóckodni, vagy kidobni a kukába, és venni egy normálisat.

2017. márc. 11. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!