Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » HDMI kábellel miért nincs...

HDMI kábellel miért nincs hang a tv-n?

Figyelt kérdés
Videokártya driver fent , hangkártya driver fent, szépen kép van a tvn de a hang az istenért se megy át csak a fejhallgatóban van hang. Hdmi driver lehet hibás? Nem tudná a hangot átküldeni az ATI kártya? Valami tipp?

2017. febr. 21. 23:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
állítsd át a keverőpultban az alapértelmezett hangkimenetet
2017. febr. 21. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ja és jobb alsó sarokban kis hangszórónál átváltott automatikusan a tvhez de akkor is a fejhallgatobol jön a hang pedig abbol nem is jöhetne hisz a HDMI audio az aktiv. És amikor állitani akarok valamit azt irja hogy használatban van. Pont ez az hogy nem is jön rajta hang de azért használatban van :) szóval nem értem másik hangkártyánál szépen volt hang a tvm pedig mindent igy csináltam mint most.
2017. febr. 21. 23:16
 3/12 A kérdező kommentje:
pont ez az hogy hiába állitom át akkor is a fejhallgatoban szol a hang pedig a hdmi az aktiv.
2017. febr. 21. 23:17
 4/12 anonim ***** válasza:
Szerintem te csak engedélyezted a HDMI-t, és nem pedig alapértelmezetté tetted.
2017. febr. 22. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
jobb klikk beállitás alapértelmezettként. megvan az is ezért nincs több tippem. be van állitva az is meg amugy amikor megosztom a képet a tévével át is vált automatikusan a hang is HDMI-re jobb also sarokban látom is alapértelmezett de mégis a fejhallgatoban hallom a hangot. este csinalok képeket is hátha volt valakinek hasonló.
2017. febr. 22. 07:59
 6/12 anonim ***** válasza:

Miért nem húzod ki a fejhallgatót ?

Egyébként a BIOS-ban is le lehet tiltva a HDMI hang.

2017. febr. 22. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Ha kihúzom a fejhallgatót attól a hang még ugyanonnan jön ki :) De tényleg a biosban megnézem nincs e letiltva , kössz a tippet :)
2017. febr. 22. 14:05
 8/12 A kérdező kommentje:

Biosban nem találtam hdmire utalo beállitást sajnos. itt a kép: [link]

Látod youtube zenét lejátsza de a hdmi van kiválasztva mégis a hangkártyán keresztül szól. Filmnél még érdekesebb a helyzet mert el sem indul a film amíg a HDMI van kiválasztva, mihelyst átváltok elindul a film rendesen. ilyet nem tapasztaltam sehol. Lehet a videokártyának a drive-re rossz. Vagy a hdmi driver rossz? Nem értem .... tippek ? :)

2017. febr. 22. 17:43
 9/12 anonim ***** válasza:
És ha letiltod a hangszórót ?
2017. febr. 22. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
sajnos nincs változás. sőt a youtube meg is áll akkor ha letiltom a hangkártyámat szóval abszolut az AMD HDMI a hibás. vagy a drivere szar vagy nem tudom :(
2017. febr. 22. 19:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!