Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » HDMI kábellel való csatlakozás...

HDMI kábellel való csatlakozásnál van kép, de nincs hang. Miért nem megy át a hang?

Figyelt kérdés

Üdv!

Olyan problémám lenne, hogy összekötöttem HDMI kábellel a laptopomat és a TV-t de a kép az átmegy de a hang nem. Nem tudom beállítani a hang kimenetet a digitális hangra mert azt írja, hogy nincs csatlakoztatva.


Win 8.1

Nvidia Geforce GTX 860M



2017. jan. 15. 11:45
 1/6 Gábor_79 ***** válasza:
A viseókártyát kell választani hangeszköznek. kb mint itt [link] vagy nincs ilyen?
2017. jan. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De van ilyen csak szürkére van színezve és azt írja alul hogy nincs csatlakoztatva, ezáltal nem is tudok átváltani digitális kimenetre. Vagyis nem tudom átállítani alapértelmezett hangkimenetre a digitálist.
2017. jan. 17. 21:07
 3/6 Gábor_79 ***** válasza:
Láthatóan laptop. Mindkettő videómegjelenítő driverét telepítetted?
2017. jan. 18. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Ha ez a kettő van, és csak ezeket írja hozzá ha jól látom akkor igen.


Intel Graphics Driver

nVidia Graphics Driver

2017. jan. 19. 14:19
 5/6 A kérdező kommentje:

Pontosabban így néz ki. Akkor is ha össze van dugva.


[link]

2017. jan. 19. 14:23
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget megoldódott a probléma! Régebbi Intel driver volt telepítve miután az Intel odalárol lefrissítettem a legújabbra és megoldódott a probléma.
2017. jan. 19. 15:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!