Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Normális dolog Hp 550 laptopná...

Normális dolog Hp 550 laptopnál, hogy filmnézés közben kékhalálozik?

Figyelt kérdés

Kb 8 hónapja vettem egy Hp 550 notebookot. Tudom, hogy nem a legjobb a videókártyája, és hogy játékokra nem igazán alkalmas, de nem hiszem el, hogy még filmet se lehet lejátszani rajta... Mert kékhalált kap.

Esetleg segítene rajta valami biosz frissítés? És ezt megcsinálják szervízben, mert még van rá pár hónap garancia, és frissítésnél ez elveszne. Ha van még valakinek ilyen gépe, kérem segítsen, hogy ő is szenved-e hasonló problémákkal.


2010. máj. 8. 14:13
 1/5 anonim ***** válasza:
A kékhalál sosem normális dolog.
2010. máj. 8. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 bp1985 ***** válasza:
windowst rakd újra.
2010. máj. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha már csak pár hónap garancia van rá, akkor vidd vissza, hátha megújítják a garanciád... :D

Amúgy próbáld meg VLC Media playerben.

2010. máj. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. A window's újratelepítése megvolt, de nem segített :(

A garanciáról meg annyit, hogy voltam már párszor. De mindig találnak valami kifogást, hogy ne kelljen megnézniük :S Még fogok azért próbálkozni.

2010. máj. 8. 15:56
 5/5 bp1985 ***** válasza:
Mi az, hogy találnak valami kifogást? Beviszed, nem veszik be, panaszkönyv. Hidd el, nekik sem kell a panasz. Meg fogják csinálni. Ne hagyd magad, hogy elhajtsanak.
2010. máj. 9. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!