Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Packard Bell Easynote LE69KB...

Packard Bell Easynote LE69KB BIOS megnyitás probléma. Miért nem tudom megnyitni?

Figyelt kérdés
Indításnál F2-re nem reagál semmit, tovább tölt. Nem írja sehol sem, hogy hol tudnám megnyitni a BIOS-t. Gyártó oldaláról letöltöttem a legfrissebb verziójú BIOS-t, telepítésénél azt írja, hogy a jelenlegi verzió 1.09, és a legfrissebb, amit a gyártói oldalról töltöttem le az 1.07 verzió alatt fut, ezért nem telepíti fel a régebbit. Nem értem, hogy ez hogyan lehet, amikor nem is adtak ki hozzá 1.09-et... Windows 10 van rajta, a többi BIOS-megnyitós F-es gombbal, valamint a DEL-el is próbálkoztam. Valami ötlet? Előre is köszönöm!

2017. febr. 12. 20:34
 1/3 stefikoko ***** válasza:
Valószínű a "fast startup" (gyors indítás) opció be van jelölve. Kikapcsolása: Control panel (Vezérlőpult) -> Power Options (Energiaellátási lehetőségek) -> a bal oldalon lévő oszlopból válaszd 'What the Power Buttons Do' (Mit csináljon a bekapcsoló gomb) -> az oldal tetején válaszd a 'Change Settings that are currently unavailable' (A jelenleg nem elérhető beállítások megváltoztatása) -> görgess teljesen az aljára és vedd ki a kijelölést innen: 'Turn on Fast Startup (Recommended)' (Gyors indítás bekapcsolása - ajánlott). Majd kattints a változtatások mentésére.
2017. febr. 13. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szia! Köszönöm az ötleted, de sajnos nem segített. Teljesen ugyan azt csinálta, amikor be volt kapcsolva ez a funkció.
2017. febr. 14. 19:49
 3/3 stefikoko ***** válasza:

A gyorsindítást ki kell kapcsolni. Éppen az a baj, hogy be van kapcsolva. Na, mindegy, ha sehogy se megy a dolog, akkor még próbáld meg ezt:

1. Mikor leállítod a windows-t tartsd lenyomva a SHIFT billentyűt. Szóval SHIFT lenyomva tartva + egérrel kattints a leállításra.

2. Ha leállt a gép, akkor nyomd meg és tartsd nyomva az F2 billentyűt miközben megnyomod a bekapcsoló gombot.

Ne engedd el az F2-őt, míg meg nem jelenik a BIOS a képernyőn.

2017. febr. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!