Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A nyomtatóm nem reagál semmire...

Adry95 kérdése:

A nyomtatóm nem reagál semmire. Mit tudok tenni?

Figyelt kérdés
Egy éve vettem Canon MG2950 nyomtatót, melyet most használni szerettem volna, de nem reagál. A nyomtatáskor a számítógép nem érzékeli a nyomtatót, a scannelés nem működik, a ki-be kapcsolás sem segít,és az újratelepítésnél a gép meg sem találta a nyomtatót. Ha bekapcsolom a nyomtatót, nem tudom többet kikapcsolni, csak a kihúzom, illetve folyamatosan világít rajta a hibakódot jelző led. Mit tudok tenni? Szervízbe nem akarom vinni, mert elég drága a munkadíj a nyomtató árához képest. Előre is köszönöm. :)

2017. febr. 9. 23:25
 1/1 Hominida ***** válasza:
Olyan szervizbe vidd, ahol azt ígérik, hogy a szétszedésért és egy nagyjábóli hibabehatárolásért nem kérnek semmit, vagy csak keveset. Vannak ilyen helyek. Ha megnézik, és azt mondják, hogy hibás, akkor még mindig tárgyalhattok a javításról.
2017. febr. 9. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!