Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan tudnám fel telepíteni...

Hogyan tudnám fel telepíteni a nyomtatóm? Többi lent

Figyelt kérdés

Van egy epson dx 4400-as nyomtatóm. A gépemen windows 7 fut.

Nos mikor először telepítettem fel (interneten letöltött illesztő progival), nem volt vele semmi gond. Azután egyik nap meg makacsolta magát a gépem, és nem akart fel állni a rendszer. Egy rendszer visszaállítással kapcsolt be. Ezzel csak az volt a baj, hogy a nyomtató illesztője valószínűleg törlődött, mert nem működött a nyomtató, nem ismerte fel a gép. Viszont az epson mappa meg maradt, de tök üresen. Gondoltam semmi baj, törlöm, újra rakom. De a nyomtató, illetve a gép meg nem szeretné az én igazamat. Egyszerűen nem ismeri fel, hogy rá van csatlakoztatva a nyomtató, nem akar fel települni. Már elő kotortam a nyomtató saját telepítő lemezét is, hátha azzal sikerül de úgy se. Ha a fejem tetejére állok se csinálja, amit én akarok. Már megpróbáltam másik usb portba rakni, de az sem vált be.

És igen, mindig akkor kapcsoltam be csak a nyomtató, amikor a telepítő kérte, nem előbb hogy ne a windows akarja telepíteni. Egyébként érdekes módon azt ki írja a gép, hogy új hardver, és illesztő program keresése..

Mit csináljak, hogy jó legyen???? Kérlek segítsetek! Köszönöm.


2017. jan. 30. 15:07
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!