Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mitől fagyhatott le a gép?

Mitől fagyhatott le a gép?

Figyelt kérdés

Körülbelül másfél hete volt "szerelőnél" a számítógépem, mert kiírta hogy Bios unavailable to boot, vagy valami hasonlót. Akkor még XP volt a gépemen, viszont az informatikus srác szerint nem volt baja a HDD-nak, és rárakta a Windows 7-et. (XP-n az utóbbi időben elég sokszor produkált olyat, hogy lefagyott az egész gép, viszont tudtam mozgatni az egeret, de nem tudtam megnyitni semmkr, gombokra sem reagált, újraindítás segített csak rajta). Ma is előjött ez. Lefutattam újraindítás után egy víruskeresést, 2 kártevőt talált, Win32 mappában. Azokat töröltem, majd kikapcsoltam a gépet.

A vírus miatt lehetett? (sokat torrentezem)



2017. febr. 9. 22:30
 1/1 coopper ***** válasza:

Szia.


Nézd meg a windows updatét, winxp alatt is és sajnos most már win7 alatt is okozhat, magas processzor, magas RAM, vagy magyas merevlemez használatot, ami gép lefagyáshoz vezethet : http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programok__7..


Sok sikert.

üdv.

2017. febr. 10. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!