Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez a konfig jó lesz?

Ez a konfig jó lesz?

Figyelt kérdés

Alaplap :

MSI H170 GAMING M3


Processzor:

INTEL Core i5-6600 3.30GHz


Memória:

HyperX 8GB DDR4 2133Mhz


Videokártya :

XFX RX-480P8DFA6 RX 480 8GB GDDR5 GTR PCIE


SSD:

HyperX 120GB FURY


Ház:

AEROCOOL VS-1 ablakos


Tápegység:

EVGA 450B Bronze Power Supply (EU) 450W


Ezen a konfigon körülbelül hogy futnának a mai játékok?

És a jövőben megjelenőek elmennének rajta high-on?

Esetleg ezt a konfigot lehetne jobbá tenni? (Tuningolni nem akarok) vagy olcsóbban kihozni valahogy?


A cél az hogy egy olyan gépet tudjak össze rakni ami nem hogy idén hanem egy jó ideig kiszolgálna engem.

Optikai meghajtót direkt nem veszek bele az van saját meg van vinyóm (1Tb) a jelenlegi gépembe azt át rakom majd.


2017. jan. 6. 18:48
 1/4 anonim ***** válasza:
full hdn high/ultra beallitasokon menni fognak a jatekok.
2017. jan. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha már SSD, akkor normális méretűt, Crucial MX300 525GB 38k. Azon elfér minden program/játék. Ha így már felesleges az 1Tb, eladnám, ha kell, tárhelynek jó.

Vagy hagynám az SSD-t és inkább 2x8gb 3000/3200 ramot tennék bele, a 8GB már a minimum szint.


Tápnak Be Quiet S8 400W.


Alaplap nagyon túlárazott, H170 lapot nem éri meg venni, akkor már Z170.

mATX méretben Msi B150M Mortar vagy Asrock B150M Pro4, ATX méretben ha minőségi lap kell, Asrock Z170 Extreme 4, ebbe tehetsz 3000+ ramot is illetve húzhatod akár a szorzózáras procit is. Azaz pl. veszel egy olcsóbb i5-6500at (vagy 6400at) és felrakod a 6600 órajelére, ingyen. (hardveraprón LEC-től tudsz olcsón OEM procit venni)

Komolyabb húzáshoz LC-CC-120 hűtő, kisebbhez LC-CC-95 is bőven elég, ha nem húzod, akkor is érdemes megvenni, sokkal jobb a gyárinál.

2017. jan. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Kedves BADABUM az a baj hogy tudod van egy keret amit nem tudok átlépni vagy ha át is lépem nem sokkal tudom át lépni.
2017. jan. 6. 21:17
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem kisakkozhatod abból amit írtam, hogy tudsz kereten belül maradni... Ha nem segítek:


- SSD + RAM

- KISEBB ÓRAJELŰ PROCI + JOBB LAP

- GYENGÉBB LAP + RAM vagy nagyobb SSD


Látod, nem nehéz...

2017. jan. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!