Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szeretnék Routert vásárolni....

Szeretnék Routert vásárolni. Melyik most a jó márka?

Figyelt kérdés

lehetőleg ne legyen túl drága de azért ne legyen gagyi.Max 10 ezret szánnék rá. És ha vezeték nélkülit veszek akkor még vennem kell valamit hogy a másik számítógép fogadni tudja a kapcsolatot vagy adnak hozzá mindent ami kell ?

És mennyi szakértelmet igényel a beállítása üzembe helyezése?


2010. máj. 3. 23:14
 1/7 anonim ***** válasza:
A tiédnél azért nagyobb szakértelmet, és, ha az egészre 10.000-et szánsz, az elég sovány...
2010. máj. 3. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Szerintem ha a beüzemeltetéstől is parázol,akkor nem kell valami professzionális cucc.Nem hiszem hogy tudnád használni,hogy ki tudnád használni.Jönnek majd itt nagy nevekkel,de én a TP-Link -et nyugodt szívvel ajánlom neked.Úgy a kábelest mint a wireless-es megoldást.Tud is ezt azt,és minőségileg is jó.Legalább is nekem nagyon bevált,úgy a kábeles mint a wi-fi-s.A kábelest átszámolva,kb 4000Ft-ért vettem üzletből...a wireless-es kicsivel drágább,ezt valakitől vettem,de még így sincs szikra gondom sem vele
2010. máj. 3. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Hát a szakértelmemről annyit hogy azért szerintem nem vagyok teljesen amatőr mert azért elég sok embernek szoktam a gépet beállítani meg windowst is telepítettem meg programokat meg saját magamnak raktam össze a számítógépemet meg van egy két egyszerű weblapom de még routert nem állítottam be meg soha nem használtam.Ja és nem parázok mert ha itt nem kapok rá választ akkor beüzemeltetem magam csak nem akartam bajlódni vele mert egy pár dolgot be kell állítani.

A TP-LINK ről halottam de abban is sok típus van és annyira nem vagyok jártas ezekben mert nem tudom hogy melyik a jó.

Meg van a Linksys meg a D-link.Ezekről is hallottam hogy nem olyan rossz.

Amúgy csak azért kellene olcsó mert ritkán lenne használva így nem látom értelmét hogy egy drágát vegyek csak hát mint írtam sose használtam routert így reméltem hogy itt kapok rá választ.

Ja és vezeték nélküli kellene mert vezetékkel elég körülményes lenne megoldani mert sok vezeték kellene meg fúrni falat stb.meg azt se nagyon tudom hogy milyen vezetéket szoktak használni hozzá.

2010. máj. 4. 23:22
 4/7 anonim ***** válasza:
Belkin
2010. máj. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
TP-Link és Linksys. 2.drágább 1.olcsóbb
2010. máj. 6. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
vezetékeshez UTP kábelt használnak. Vezetéknélkülihez viszont kell egy vezetéknélküli hálókártya a gépbe/gépekbe. Ez lehet usb-s is. Vezetékeshez meg ugye sima hálókártya kell, de ez általában szokott lenni az alaplapokon. Nekem x-micro routerem van, nagyon meg vagyok vele elégedve. Linksys-t ajánlom egyébként, cisco termék :D cisco elég neves a hálózatok terén.
2010. máj. 7. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

a már említettek közül linksys, és egy új versenyző: zyxel.

nekem ez a két fajta van, a linksyssel nekem speciel meggyűlt a bajom, viszont nagyon jó ár/érték arányt képvisel, szerintem. a zyxel sem drágább, viszont többet tud, és kezelni jobban lehet. ha rám hallgatsz zyxel.

2010. máj. 7. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!