Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez a proci jobb az összes i5-nél?

Ez a proci jobb az összes i5-nél?

Figyelt kérdés
AMD FX(tm)- 6300 Six Core

2016. dec. 28. 16:02
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2016. dec. 28. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 MGéza ***** válasza:
100%
Amennyiben a magok feldolgozószálainak számát nézzük akkor igen, abból több van neki. Minden másban a legtöbb i5-től gyengébb. Na jó, mondjuk egy gen1 i5-től még erősebb, de hol van az már... 8 éve volt az első Nehalem.
2016. dec. 28. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 MGéza ***** válasza:
100%
Pontosabban maga az i5 csak 7 éves.
2016. dec. 28. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 |Orfeusz| ***** válasza:
Az FX-6300 legnagyobb előnye az volt, hogy összteljesítmény / ár aránya nagyon jó volt. De mivel már négy éve nem csökken az ára, ma már abszolút nem éri meg ilyet venni.
2016. dec. 28. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

PLS OLVASD EL

van a gépben 1 NVIDEA GETforce GT 730 videó kártya 8GB ram


Ezt a kérdést azé' írtam ki mert van egy osztálytársam aki szarrá idegesít és provokál is. 1 évvel fiatalabb nálam mert évnyertes. nagy minecraft fan. de az anyukáink barátok és nem tom' hoyg mi azok vagyunk e. mindenestre át fognak jönni hozzánk. neki i5-procija van 8gb RAM windos 7-es op rendszer videókártyáról szót se szólt mer' szerintem fingja sincs mi az. kétlem hogy van a gépében. féltékennyé akarom tenni 1-részt más részt meg meg akarom mutatni a gamer gép rendeltetését mert ahogy elnézem ő nem érti: minecrafthoz használ "esetleges" Gamer gépet (nem tom' hogy az e mert az iskolai gépeken is I5-ös proci van és tök szarok) látni szeretném az arcát hogy jobb gépem van mint az övé mert eléggé irigy vagyok és tavaly amikor azt a gépet ő kapta akkor majd-hogy-nem meg evett az irígység. és mivel én feletéb undok vagyok szar volt hogy találkoztam vele az auchan technikai osztályán. szóval ha harc hát legyen harc.

2016. dec. 28. 16:32
 6/10 A kérdező kommentje:
Ha ez segít az van a gépházamra írva hogy ZALMAN
2016. dec. 28. 16:33
 7/10 anonim ***** válasza:
Jézusom... Kikeltek a záptojások oszt nyomatják a minecraftot meg versengenek kinek a szülője gazdagabb... Szánalmas.
2016. dec. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
I5-2300-zal lehet kb. egy szinten, a későbbiek mind erősebbek nála.
2016. dec. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 MGéza ***** válasza:
Nos, ha az Auchanban vettek neki gépet a szülei akkor ne nagyon irigykedj :) El tudom képzelni, micsoda szakértő módon és minőségi cuccokból van összerakva az az i5-ös konfig amit ott árulnak :D Egyébként meg az iskolai i5 konfigok(amit kétlek hogy az van bennük, az iskolák elég spórolósan szoktak vásárolni az i5 meg nem épp az olcsó kategória) nem attól gyengék mert nem jó bennük a proci, hanem mert minden más gyenge mellettük: kevés a mem, nincs videokártya hogy csak a legfontosabbakat említsem.
2016. dec. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Gyorsan szerezz egy olcsó i7-et. A pontos tipus nem számit, csak hogy olcsó legyen. Azt majd oda mondod neki, hogy "nesze neked i5". De bizonyára új alaplap is kell majd. ÉS hát a 730 nem túl jó. Javaslok egy 1080-at. MAjd aztán irigykedhet rá. Na ez már túlzás.
2016. dec. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!